רמז
שכונה בראשון לציון · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 14,280 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 63.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמז | ראשון לציון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 28.1% | 23.9% | 16.1% |
| הליכוד | 22.3% | 29.4% | 20.5% |
| ביחד | 16.3% | 13.9% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 12.8% | 9.7% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 6.4% | 3.9% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.2% | 4.6% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.5% | 5.9% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 3.1% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.7% | 1.7% |
| ש״ס | 1.2% | 2.9% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 31.4% | 43.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 63.6% | 51.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.2% | 4.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 64.1% | 71.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 6,424 | 159,205 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 29.2% | 53.2% | 0.1% | 16.2% | 60.1% | 6,568 | קדימה 31.4% |
| 2009 | 44.3%▲15.1 | 51.3%▼1.9 | 0.3%▲0.2 | 0.6%▼15.7 | 62.6% | 6,850 | קדימה 35.6% |
| 2013 | 37.1%▼7.2 | 56.2%▲4.9 | 0.2%▼0.1 | 3.0%▲2.4 | 63.7% | 6,786 | הליכוד ביתנו 27.9% |
| 2015 | 39.5%▲2.4 | 48.7%▼7.5 | 0.0%▼0.2 | 11.6%▲8.6 | 66.9% | 7,158 | המחנה הציוני 28.7% |
| אפר׳ 2019 | 43.2%▲3.7 | 51.0%▲2.3 | 0.1%▲0.1 | 5.1%▼6.5 | 62.6% | 7,236 | כחול לבן 43.2% |
| ספט׳ 2019 | 32.2%▼11.0 | 53.0%▲2.0 | 0.1%±0.0 | 14.1%▲9.0 | 62.2% | 7,240 | כחול לבן 43.6% |
| 2020 | 36.0%▲3.8 | 63.5%▲10.5 | 0.3%▲0.2 | – | 60.0% | 4,790 | כחול לבן 45.6% |
| 2021 | 31.8%▼4.2 | 66.0%▲2.5 | 0.1%▼0.2 | – | 59.3% | 5,861 | יש עתיד 26.9% |
| 2022 | 35.3%▲3.5 | 62.1%▼3.9 | 0.3%▲0.2 | 0.0% | 58.1% | 5,690 | יש עתיד 32.1% |
| 2026 | 31.4%▼3.9 | 63.6%▲1.5 | 0.2%▼0.1 | 4.2%▲4.2 | 64.1% | 6,424 | ישר! 28.1% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 421 | חילוני | 3,840 | 1,787 | 30.9% | 64.2% | 0.1% |
| 422 | חילוני | 3,550 | 2,724 | 31.0% | 63.8% | 0.3% |
| 424 | חילוני | 3,800 | הערכה (אזור 423) | 33.4% | 60.5% | 0.1% |
| 425 | חילוני | 3,090 | 1,913 | 32.3% | 62.7% | 0.2% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.