טללים
שכונה בשוהם · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,970 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 66.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | טללים | שוהם | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 28.8% | 28.2% | 16.1% |
| ביחד | 22.7% | 22.1% | 9.3% |
| הליכוד | 18.1% | 17.4% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 9.4% | 9.4% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 5.8% | 5.8% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 4.5% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.8% | 4.6% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 2.9% | 3.4% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 3.1% | 1.7% |
| ש״ס | 1.0% | 1.0% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.1% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.1% | 0.8% |
| גוש ביבי | 28.7% | 29.7% | 44.0% |
| גוש השינוי | 66.7% | 65.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.3% | 4.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 81.1% | 81.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,321 | 15,097 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 22.0% | 64.8% | 0.0% | 12.4% | 79.4% | 1,998 | קדימה 43.2% |
| 2009 | 39.1%▲17.1 | 58.8%▼6.0 | 0.1%▲0.1 | 0.8%▼11.6 | 80.9% | 1,760 | קדימה 38.9% |
| 2013 | 32.9%▼6.3 | 62.9%▲4.1 | 0.1%±0.0 | 2.7%▲1.9 | 81.0% | 2,012 | יש עתיד 31.6% |
| 2015 | 31.2%▼1.7 | 59.7%▼3.2 | 0.0%▼0.1 | 9.0%▲6.3 | 82.3% | 1,529 | המחנה הציוני 34.3% |
| אפר׳ 2019 | 37.2%▲6.0 | 57.0%▼2.7 | 0.0%±0.0 | 5.8%▼3.2 | 80.6% | 2,231 | כחול לבן 48.3% |
| ספט׳ 2019 | 33.8%▼3.3 | 60.8%▲3.9 | 0.0%±0.0 | 5.0%▼0.7 | 79.1% | 2,086 | כחול לבן 47.7% |
| 2020 | 38.6%▲4.8 | 61.1%▲0.3 | 0.0%±0.0 | – | 77.2% | 2,090 | כחול לבן 50.8% |
| 2021 | 35.2%▼3.4 | 63.7%▲2.5 | 0.0%±0.0 | – | 77.0% | 2,256 | יש עתיד 29.3% |
| 2022 | 35.2%▼0.1 | 63.3%▼0.4 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 78.9% | 2,458 | יש עתיד 33.7% |
| 2026 | 28.7%▼6.4 | 66.7%▲3.4 | 0.1%±0.0 | 4.3%▲4.3 | 81.1% | 2,321 | ישר! 28.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | חילוני | 3,970 | 2,321 | 28.7% | 66.7% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.