אלח'לה אלשמאליה
שכונה בטייבה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,780 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 97.6% (ארצי 14.7%), עלייה של 0.7 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אלח'לה אלשמאליה | טייבה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 83.8% | 83.8% | 8.8% |
| רע״ם | 13.9% | 13.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 1.6% | 1.6% | 6.4% |
| הליכוד | 0.2% | 0.2% | 20.5% |
| ישר! | 0.1% | 0.1% | 16.1% |
| ש״ס | 0.0% | 0.0% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| ביחד | 0.0% | 0.0% | 9.3% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 1.7% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.2% | 0.2% | 44.0% |
| גוש השינוי | 1.7% | 1.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 97.6% | 97.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.7% | 80.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 26,942 | 26,942 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 0.5% | 5.6% | 93.3% | 0.3% | 63.3% | 6,604 | רע״ם-תע״ל 53.1% |
| 2009 | 1.1%▲0.6 | 1.0%▼4.6 | 97.6%▲4.4 | 0.0%▼0.3 | 63.1% | 7,182 | רע״ם-תע״ל 53.4% |
| 2013 | 1.2%▲0.2 | 3.8%▲2.7 | 94.5%▼3.2 | 0.2%▲0.2 | 56.4% | 5,682 | רע״ם-תע״ל 56.8% |
| 2015 | 0.7%▼0.6 | 2.5%▼1.3 | 95.9%▲1.5 | 0.1%▼0.1 | 74.0% | 8,098 | הרשימה המשותפת 95.9% |
| אפר׳ 2019 | 1.3%▲0.6 | 8.7%▲6.2 | 89.5%▼6.5 | 0.1%▼0.1 | 61.1% | 12,223 | חד״ש-תע״ל 49.7% |
| ספט׳ 2019 | 0.7%▼0.6 | 4.1%▼4.6 | 94.6%▲5.2 | 0.1%±0.0 | 66.6% | 18,463 | הרשימה המשותפת 94.6% |
| 2020 | 0.3%▼0.4 | 1.1%▼3.0 | 98.3%▲3.7 | – | 70.9% | 19,991 | הרשימה המשותפת 98.3% |
| 2021 | 1.5%▲1.2 | 6.2%▲5.1 | 91.9%▼6.4 | – | 43.8% | 3,049 | הרשימה המשותפת 66.4% |
| 2022 | 0.7%▼0.8 | 2.1%▼4.1 | 96.9%▲5.0 | 0.0% | 57.9% | 6,241 | חד״ש-תע״ל 62.2% |
| 2026 | 0.2%▼0.5 | 1.7%▼0.4 | 97.6%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 80.7% | 26,942 | הרשימה המשותפת 83.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | מסורתי | 5,780 | 26,942 | 0.2% | 1.7% | 97.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.