עג'מי וגבעת עליה
שכונה בתל אביב-יפו · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 8,330 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 44.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 7.8 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עג'מי וגבעת עליה | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 32.3% | 3.1% | 8.8% |
| ישר! | 16.7% | 27.4% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 16.3% | 21.3% | 6.4% |
| הליכוד | 8.9% | 14.1% | 20.5% |
| ביחד | 7.6% | 16.9% | 9.3% |
| רע״ם | 7.6% | 1.0% | 5.9% |
| ישראל ביתנו | 3.9% | 5.1% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.8% | 2.0% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 2.3% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 1.4% | 2.2% | 5.7% |
| ש״ס | 0.7% | 2.5% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 1.2% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 13.4% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 44.5% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 39.9% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.6% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 59.9% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 7,467 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.0% | 33.7% | 49.7% | 4.1% | 43.2% | 2,337 | רע״ם-תע״ל 25.4% |
| 2009 | 18.0%▲7.0 | 25.3%▼8.4 | 53.6%▲3.8 | 0.8%▼3.3 | 42.7% | 3,159 | רע״ם-תע״ל 30.4% |
| 2013 | 15.1%▼2.9 | 33.2%▲7.9 | 47.1%▼6.4 | 1.3%▲0.5 | 48.6% | 3,859 | רע״ם-תע״ל 26.1% |
| 2015 | 12.9%▼2.1 | 28.6%▼4.5 | 54.5%▲7.4 | 3.3%▲1.9 | 54.9% | 4,559 | הרשימה המשותפת 54.5% |
| אפר׳ 2019 | 17.7%▲4.7 | 50.8%▲22.1 | 27.9%▼26.6 | 2.6%▼0.6 | 46.7% | 5,021 | כחול לבן 32.6% |
| ספט׳ 2019 | 15.4%▼2.3 | 45.3%▼5.5 | 35.4%▲7.6 | 3.3%▲0.6 | 49.4% | 5,816 | הרשימה המשותפת 35.4% |
| 2020 | 15.7%▲0.3 | 41.2%▼4.0 | 42.4%▲7.0 | – | 50.1% | 5,865 | הרשימה המשותפת 42.4% |
| 2021 | 18.0%▲2.3 | 51.5%▲10.3 | 28.7%▼13.7 | – | 44.0% | 6,579 | הרשימה המשותפת 20.2% |
| 2022 | 13.9%▼4.1 | 36.7%▼14.9 | 47.4%▲18.7 | 0.0% | 49.4% | 5,828 | בל״ד (מתחת לאחוז החסימה) 26.7% |
| 2026 | 13.4%▼0.5 | 44.5%▲7.8 | 39.9%▼7.5 | 1.6%▲1.5 | 59.9% | 7,467 | הרשימה המשותפת 32.3% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1512 | חילוני | 2,750 | 1,886 | 26.5% | 68.9% | 0.4% |
| 1513 | חילוני | 1,620 | 1,122 | 6.6% | 28.5% | 63.6% |
| 1514 | חילוני | 3,240 | 2,551 | 12.4% | 28.7% | 57.1% |
| 1515 | חילוני | 720 | 1,908 | 5.9% | 50.9% | 42.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.