ביצרון ורמת ישראל
שכונה בתל אביב-יפו · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 6,270 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 69.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 7.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ביצרון ורמת ישראל | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 26.0% | 27.4% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 24.1% | 21.3% | 6.4% |
| הליכוד | 18.3% | 14.1% | 20.5% |
| ביחד | 15.9% | 16.9% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 3.9% | 5.1% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 2.6% | 2.2% | 5.7% |
| ש״ס | 2.3% | 2.5% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 2.3% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.9% | 2.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.2% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.8% | 3.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.4% | 1.0% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 26.4% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 69.9% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.3% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.2% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 75.2% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,871 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 32.4% | 47.7% | 0.3% | 18.0% | 61.9% | 2,605 | קדימה 21.3% |
| 2009 | 45.8%▲13.5 | 48.5%▲0.8 | 1.1%▲0.8 | 1.3%▼16.8 | 63.5% | 2,747 | קדימה 28.6% |
| 2013 | 37.1%▼8.7 | 54.6%▲6.1 | 1.1%±0.0 | 3.6%▲2.4 | 69.0% | 3,309 | הליכוד ביתנו 22.0% |
| 2015 | 34.8%▼2.4 | 52.7%▼1.9 | 0.5%▼0.6 | 11.6%▲8.0 | 71.8% | 3,625 | המחנה הציוני 29.0% |
| אפר׳ 2019 | 37.0%▲2.3 | 57.4%▲4.7 | 0.8%▲0.3 | 4.4%▼7.2 | 71.2% | 3,171 | כחול לבן 39.2% |
| ספט׳ 2019 | 35.9%▼1.1 | 59.8%▲2.4 | 0.9%▲0.2 | 3.0%▼1.4 | 70.5% | 3,164 | כחול לבן 36.1% |
| 2020 | 37.9%▲2.0 | 60.0%▲0.2 | 1.8%▲0.8 | – | 69.9% | 3,145 | כחול לבן 41.0% |
| 2021 | 34.1%▼3.8 | 63.4%▲3.4 | 0.7%▼1.1 | – | 68.9% | 3,135 | הליכוד 24.3% |
| 2022 | 34.3%▲0.2 | 62.7%▼0.7 | 1.4%▲0.7 | 0.0% | 69.0% | 3,281 | יש עתיד 27.3% |
| 2026 | 26.4%▼7.9 | 69.9%▲7.2 | 1.3%▼0.1 | 2.2%▲2.2 | 75.2% | 3,871 | ישר! 26.0% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 914 | חילוני | 1,310 | הערכה (אזור 915) | 22.5% | 74.1% | 1.2% |
| 915 | חילוני | 2,840 | 2,542 | 22.5% | 74.1% | 1.2% |
| 916 | חילוני | 2,120 | 1,329 | 33.9% | 61.9% | 1.4% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.