לב תל-אביב
שכונה בתל אביב-יפו · 15 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 34,010 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 81.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.5 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | לב תל-אביב | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 29.6% | 21.3% | 6.4% |
| ישר! | 28.0% | 27.4% | 16.1% |
| ביחד | 19.3% | 16.9% | 9.3% |
| הליכוד | 8.8% | 14.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 4.6% | 5.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 2.3% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.8% | 2.0% | 5.1% |
| הרשימה המשותפת | 1.4% | 3.1% | 8.8% |
| עוצמה יהודית | 1.2% | 2.2% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.2% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.7% | 0.5% | 5.5% |
| רע״ם | 0.7% | 1.0% | 5.9% |
| ש״ס | 0.6% | 2.5% | 5.3% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 14.1% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 81.5% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 2.1% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.1% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 60.5% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 23,890 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 16.3% | 63.0% | 2.0% | 17.4% | 57.9% | 15,091 | העבודה-מימד 25.6% |
| 2009 | 22.1%▲5.9 | 66.7%▲3.6 | 6.0%▲3.9 | 2.6%▼14.8 | 59.9% | 16,115 | קדימה 37.4% |
| 2013 | 16.6%▼5.6 | 71.8%▲5.1 | 3.9%▼2.0 | 2.8%▲0.2 | 63.8% | 17,400 | מרצ 26.3% |
| 2015 | 17.0%▲0.5 | 74.2%▲2.4 | 2.0%▼1.9 | 6.5%▲3.7 | 64.5% | 18,477 | המחנה הציוני 38.7% |
| אפר׳ 2019 | 16.8%▼0.3 | 76.7%▲2.5 | 2.3%▲0.3 | 3.9%▼2.5 | 60.9% | 15,270 | כחול לבן 49.7% |
| ספט׳ 2019 | 15.4%▼1.4 | 78.8%▲2.2 | 2.5%▲0.2 | 3.0%▼0.9 | 60.0% | 18,526 | כחול לבן 44.5% |
| 2020 | 16.5%▲1.2 | 78.8%±0.0 | 4.3%▲1.8 | – | 59.4% | 18,724 | כחול לבן 53.2% |
| 2021 | 14.4%▼2.2 | 82.4%▲3.6 | 2.0%▼2.3 | – | 59.5% | 18,477 | העבודה 22.4% |
| 2022 | 14.5%▲0.1 | 81.0%▼1.3 | 2.9%▲0.9 | 0.0% | 56.4% | 18,234 | יש עתיד 35.7% |
| 2026 | 14.1%▼0.4 | 81.5%▲0.5 | 2.1%▼0.9 | 2.1%▲2.1 | 60.5% | 23,890 | הדמוקרטים 29.6% |
אזורים סטטיסטיים (15)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 511 | חילוני | 1,300 | הערכה (אזור 1316) | 16.0% | 79.8% | 1.0% |
| 512 | חילוני | 2,180 | הערכה (אזור 513) | 17.7% | 76.6% | 2.8% |
| 513 | חילוני | 2,330 | 1,244 | 17.7% | 76.6% | 2.8% |
| 514 | חילוני | 2,640 | 2,677 | 13.9% | 82.2% | 1.5% |
| 515 | חילוני | 3,410 | 1,569 | 9.6% | 86.5% | 2.1% |
| 516 | חילוני | 4,310 | 1,339 | 10.5% | 85.4% | 2.0% |
| 517 | חילוני | 2,860 | 3,161 | 8.8% | 86.6% | 3.0% |
| 541 | חילוני | 2,280 | הערכה (אזור 542) | 12.5% | 84.5% | 1.2% |
| 542 | חילוני | 1,730 | 1,575 | 12.5% | 84.5% | 1.2% |
| 543 | חילוני | 1,910 | 1,994 | 10.1% | 85.6% | 2.1% |
| 551 | חילוני | 1,050 | הערכה (אזור 811) | 9.6% | 86.5% | 1.8% |
| 552 | חילוני | 1,800 | 6,329 | 21.1% | 74.4% | 1.7% |
| 553 | חילוני | 1,250 | הערכה (אזור 554) | 11.6% | 83.5% | 1.6% |
| 554 | חילוני | 1,760 | 1,891 | 11.6% | 83.5% | 1.6% |
| 611 | חילוני | 3,200 | 2,111 | 11.8% | 83.3% | 3.4% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.