מעוז אביב

שכונה בתל אביב-יפו · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,380 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 89.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.9 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 10.3%2009: מחנה נתניהו 16.6%2013: מחנה נתניהו 13.7%2015: מחנה נתניהו 12.1%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 11.6%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 11.0%2020: מחנה נתניהו 11.8%2021: מחנה נתניהו 8.7%2022: מחנה נתניהו 9.4%2026: מחנה נתניהו 7.8%2006: המחנה שמולו 71.8%2009: המחנה שמולו 76.5%2013: המחנה שמולו 79.3%2015: המחנה שמולו 82.7%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 83.5%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 84.8%2020: המחנה שמולו 85.4%2021: המחנה שמולו 89.3%2022: המחנה שמולו 87.2%2026: המחנה שמולו 89.1%2006: מפלגות ערביות 1.3%2009: מפלגות ערביות 1.9%2013: מפלגות ערביות 1.8%2015: מפלגות ערביות 0.8%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 2.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 1.8%2020: מפלגות ערביות 2.7%2021: מפלגות ערביות 0.9%2022: מפלגות ערביות 1.9%2026: מפלגות ערביות 1.4%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמעוז אביבתל אביב-יפוישראל
הדמוקרטים41.3%21.3%6.4%
ישר!29.6%27.4%16.1%
ביחד15.8%16.9%9.3%
הליכוד5.5%14.1%20.5%
ישראל ביתנו2.4%5.1%5.9%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה1.3%2.3%2.7%
הרשימה המשותפת1.1%3.1%8.8%
הציונות הדתית וזהות1.0%2.0%5.1%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.6%1.2%1.7%
עוצמה יהודית0.5%2.2%5.7%
רע״ם0.3%1.0%5.9%
ש״ס0.2%2.5%5.3%
יהדות התורה0.1%0.5%5.5%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.1%0.0%0.0%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.3%0.3%0.8%
גוש ביבי7.8%22.6%44.0%
גוש השינוי89.1%70.7%37.8%
המפלגות הערביות1.4%4.1%14.7%
לא התחייבו לגוש1.4%2.3%2.8%
אחוז הצבעה75.5%65.4%78.0%
קולות כשרים1,870309,0405,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200610.3%71.8%1.3%15.1%72.4%1,412קדימה 30.9%
200916.6%▲6.276.5%▲4.61.9%▲0.72.9%▼12.272.7%1,448קדימה 39.0%
201313.7%▼2.979.3%▲2.81.8%▼0.12.0%▼0.974.7%1,516העבודה 25.3%
201512.1%▼1.582.7%▲3.40.8%▼1.04.2%▲2.274.7%1,564המחנה הציוני 49.2%
אפר׳ 201911.6%▼0.583.5%▲0.82.0%▲1.22.5%▼1.773.6%1,585כחול לבן 52.6%
ספט׳ 201911.0%▼0.684.8%▲1.31.8%▼0.32.0%▼0.573.3%1,588כחול לבן 47.6%
202011.8%▲0.885.4%▲0.62.7%▲0.9–72.4%1,573כחול לבן 59.5%
20218.7%▼3.189.3%▲4.00.9%▼1.8–72.8%1,605מרצ 25.7%
20229.4%▲0.787.2%▼2.21.9%▲1.00.0%71.1%1,574יש עתיד 38.3%
20267.8%▼1.689.1%▲1.91.4%▼0.51.4%▲1.475.5%1,870הדמוקרטים 41.3%

אזורים סטטיסטיים (1)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
214חילוני2,3801,8707.8%89.1%1.4%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.