מונטיפיורי
שכונה בתל אביב-יפו · 5 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 3,460 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 76.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 9.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מונטיפיורי | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 25.4% | 27.4% | 16.1% |
| ביחד | 23.0% | 16.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 21.5% | 21.3% | 6.4% |
| הליכוד | 12.0% | 14.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 6.9% | 5.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.8% | 2.3% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 2.2% | 2.2% | 5.7% |
| הרשימה המשותפת | 1.6% | 3.1% | 8.8% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.5% | 2.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.2% | 1.7% |
| ש״ס | 0.6% | 2.5% | 5.3% |
| רע״ם | 0.6% | 1.0% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 17.7% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 76.9% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 2.2% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 51.8% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,046 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 40.4% | 42.7% | 0.3% | 14.3% | 27.4% | 953 | קדימה 22.0% |
| 2009 | 49.1%▲8.7 | 43.0%▲0.3 | 2.2%▲1.9 | 1.5%▼12.7 | 27.9% | 1,049 | קדימה 27.6% |
| 2013 | 23.3%▼25.8 | 63.5%▲20.5 | 1.4%▼0.8 | 5.2%▲3.7 | 57.3% | 726 | העבודה 19.6% |
| 2015 | 23.8%▲0.6 | 63.6%▲0.1 | 1.2%▼0.2 | 10.8%▲5.6 | 60.2% | 931 | המחנה הציוני 34.5% |
| אפר׳ 2019 | 22.6%▼1.2 | 69.5%▲6.0 | 0.7%▼0.4 | 6.6%▼4.3 | 64.3% | 1,356 | כחול לבן 51.5% |
| ספט׳ 2019 | 18.4%▼4.3 | 73.6%▲4.0 | 0.9%▲0.1 | 6.7%▲0.1 | 63.4% | 1,404 | כחול לבן 52.2% |
| 2020 | 22.4%▲4.0 | 75.7%▲2.1 | 1.2%▲0.4 | – | 60.0% | 1,463 | כחול לבן 54.3% |
| 2021 | 20.2%▼2.1 | 76.5%▲0.8 | 0.9%▼0.4 | – | 60.0% | 1,502 | יש עתיד 23.3% |
| 2022 | 27.9%▲7.6 | 67.6%▼8.9 | 2.3%▲1.4 | 0.0% | 45.6% | 3,243 | יש עתיד 30.7% |
| 2026 | 17.7%▼10.1 | 76.9%▲9.3 | 2.2%▼0.1 | 2.8%▲2.8 | 51.8% | 4,046 | ישר! 25.4% |
אזורים סטטיסטיים (5)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 621 | חילוני | 1,200 | 1,019 | 21.2% | 74.4% | 1.0% |
| 622 | חילוני | 2,260 | 1,374 | 13.4% | 81.9% | 1.5% |
| 623 | חילוני | 2,260 | הערכה (אזור 622) | 13.4% | 81.9% | 1.5% |
| 624 | חילוני | 2,260 | 1,653 | 19.2% | 74.2% | 3.5% |
| 625 | חילוני | 2,260 | הערכה (אזור 624) | 19.2% | 74.2% | 3.5% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.