נוה אביבים וסביבתה
שכונה בתל אביב-יפו · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 12,510 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 87.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוה אביבים וסביבתה | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 35.8% | 27.4% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 29.0% | 21.3% | 6.4% |
| ביחד | 18.0% | 16.9% | 9.3% |
| הליכוד | 6.2% | 14.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 4.4% | 5.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 2.3% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.4% | 2.0% | 5.1% |
| הרשימה המשותפת | 1.1% | 3.1% | 8.8% |
| עוצמה יהודית | 0.8% | 2.2% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 1.2% | 1.7% |
| רע״ם | 0.6% | 1.0% | 5.9% |
| ש״ס | 0.2% | 2.5% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 9.5% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 87.3% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.7% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.4% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 70.3% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 10,054 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 12.7% | 71.8% | 0.8% | 13.4% | 67.5% | 8,697 | קדימה 36.1% |
| 2009 | 22.1%▲9.4 | 73.0%▲1.2 | 1.2%▲0.4 | 1.3%▼12.1 | 66.2% | 8,720 | קדימה 38.8% |
| 2013 | 17.9%▼4.2 | 76.4%▲3.4 | 1.5%▲0.3 | 2.3%▲0.9 | 69.1% | 8,954 | יש עתיד 26.2% |
| 2015 | 16.7%▼1.1 | 77.0%▲0.6 | 1.5%±0.0 | 4.6%▲2.3 | 69.0% | 8,903 | המחנה הציוני 47.4% |
| אפר׳ 2019 | 16.4%▼0.3 | 79.2%▲2.2 | 1.4%▼0.1 | 2.6%▼2.0 | 67.7% | 8,921 | כחול לבן 57.7% |
| ספט׳ 2019 | 14.8%▼1.6 | 80.2%▲1.0 | 1.5%▲0.1 | 3.4%▲0.7 | 66.3% | 8,725 | כחול לבן 54.1% |
| 2020 | 16.2%▲1.3 | 81.4%▲1.2 | 2.3%▲0.8 | – | 65.9% | 8,693 | כחול לבן 61.6% |
| 2021 | 14.0%▼2.2 | 84.3%▲2.9 | 0.8%▼1.4 | – | 64.1% | 9,634 | יש עתיד 29.2% |
| 2022 | 12.8%▼1.1 | 84.1%▼0.1 | 2.0%▲1.2 | 0.0% | 63.7% | 7,810 | יש עתיד 43.8% |
| 2026 | 9.5%▼3.4 | 87.3%▲3.1 | 1.7%▼0.3 | 1.4%▲1.4 | 70.3% | 10,054 | ישר! 35.8% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 112 | חילוני | 2,900 | 3,567 | 9.3% | 87.4% | 1.7% |
| 124 | חילוני | 4,790 | 4,748 | 9.6% | 87.5% | 1.6% |
| 125 | חילוני | 4,820 | 1,739 | 9.3% | 86.3% | 2.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.