נוה עופר
שכונה בתל אביב-יפו · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 9,980 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 59.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 8.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוה עופר | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 33.3% | 14.1% | 20.5% |
| ש״ס | 15.2% | 2.5% | 5.3% |
| ישר! | 12.2% | 27.4% | 16.1% |
| ביחד | 7.3% | 16.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 7.2% | 21.3% | 6.4% |
| עוצמה יהודית | 6.8% | 2.2% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 5.9% | 5.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 3.8% | 3.1% | 8.8% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.9% | 2.0% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.3% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.2% | 1.7% |
| רע״ם | 0.9% | 1.0% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 59.5% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 32.5% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 4.7% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 64.3% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 6,240 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 59.1% | 28.3% | 1.6% | 9.1% | 51.6% | 4,543 | ש״ס 35.8% |
| 2009 | 72.6%▲13.5 | 21.9%▼6.4 | 2.8%▲1.2 | 0.4%▼8.8 | 54.1% | 4,747 | ש״ס 31.8% |
| 2013 | 70.7%▼1.8 | 21.5%▼0.4 | 2.3%▼0.4 | 2.7%▲2.4 | 54.9% | 4,990 | ש״ס 32.6% |
| 2015 | 66.3%▼4.4 | 15.1%▼6.3 | 8.5%▲6.1 | 9.7%▲7.0 | 61.8% | 5,891 | הליכוד 33.3% |
| אפר׳ 2019 | 70.5%▲4.2 | 19.9%▲4.7 | 5.3%▼3.1 | 3.7%▼6.0 | 57.7% | 5,489 | הליכוד 39.3% |
| ספט׳ 2019 | 66.0%▼4.5 | 19.7%▼0.2 | 8.4%▲3.1 | 5.4%▲1.7 | 58.9% | 5,614 | הליכוד 37.3% |
| 2020 | 68.4%▲2.4 | 21.8%▲2.1 | 9.4%▲1.0 | – | 59.9% | 5,739 | הליכוד 41.8% |
| 2021 | 68.3%▼0.1 | 27.4%▲5.6 | 2.5%▼7.0 | – | 53.5% | 5,038 | הליכוד 37.4% |
| 2022 | 67.5%▼0.8 | 27.4%±0.0 | 3.4%▲0.9 | 0.0% | 59.1% | 5,718 | הליכוד 33.0% |
| 2026 | 59.5%▼8.0 | 32.5%▲5.1 | 4.7%▲1.3 | 2.7%▲2.6 | 64.3% | 6,240 | הליכוד 33.3% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 731 | חילוני | 5,170 | 1,582 | 39.5% | 46.0% | 11.1% |
| 732 | חילוני | 5,170 | 1,578 | 64.5% | 30.4% | 2.0% |
| 733 | מסורתי | 4,810 | 3,080 | 67.2% | 26.7% | 2.9% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.