נוה שרת
שכונה בתל אביב-יפו · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 8,980 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 56.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוה שרת | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 24.5% | 27.4% | 16.1% |
| הליכוד | 15.7% | 14.1% | 20.5% |
| יהדות התורה | 14.9% | 0.5% | 5.5% |
| ביחד | 14.2% | 16.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 10.7% | 21.3% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 6.9% | 5.1% | 5.9% |
| ש״ס | 3.6% | 2.5% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 2.9% | 2.2% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 2.3% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.9% | 2.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.2% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 3.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 1.0% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 40.4% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 56.4% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 69.9% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,793 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 46.9% | 38.6% | 0.2% | 12.4% | 54.7% | 3,568 | קדימה 22.1% |
| 2009 | 58.5%▲11.6 | 38.1%▼0.6 | 0.5%▲0.3 | 0.6%▼11.8 | 57.7% | 3,820 | קדימה 27.8% |
| 2013 | 53.0%▼5.6 | 40.7%▲2.6 | 0.5%±0.0 | 2.9%▲2.3 | 60.4% | 3,900 | הליכוד ביתנו 23.1% |
| 2015 | 52.8%▼0.2 | 36.1%▼4.6 | 0.3%▼0.2 | 10.6%▲7.7 | 61.8% | 3,949 | הליכוד 22.0% |
| אפר׳ 2019 | 52.9%▲0.1 | 42.7%▲6.6 | 0.3%±0.0 | 3.5%▼7.1 | 66.9% | 3,058 | כחול לבן 33.5% |
| ספט׳ 2019 | 45.2%▼7.7 | 46.8%▲4.1 | 0.5%▲0.2 | 7.1%▲3.6 | 66.6% | 3,802 | כחול לבן 34.9% |
| 2020 | 47.6%▲2.4 | 51.3%▲4.5 | 0.8%▲0.3 | – | 65.7% | 3,772 | כחול לבן 38.2% |
| 2021 | 49.3%▲1.7 | 49.1%▼2.2 | 0.3%▼0.5 | – | 64.2% | 2,980 | יהדות התורה 19.0% |
| 2022 | 43.8%▼5.6 | 54.2%▲5.1 | 0.6%▲0.3 | 0.0% | 63.0% | 4,906 | יש עתיד 29.2% |
| 2026 | 40.4%▼3.4 | 56.4%▲2.2 | 0.5%▼0.1 | 2.6%▲2.6 | 69.9% | 3,793 | ישר! 24.5% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1231 | חילוני | 3,680 | הערכה (אזור 1232) | 40.4% | 56.4% | 0.5% |
| 1232 | חילוני | 5,300 | 3,793 | 40.4% | 56.4% | 0.5% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.