צפון יפו
שכונה בתל אביב-יפו · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 8,390 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 73.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.3 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | צפון יפו | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 29.7% | 21.3% | 6.4% |
| ישר! | 24.3% | 27.4% | 16.1% |
| ביחד | 14.9% | 16.9% | 9.3% |
| הרשימה המשותפת | 10.8% | 3.1% | 8.8% |
| הליכוד | 6.9% | 14.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 4.2% | 5.1% | 5.9% |
| רע״ם | 2.3% | 1.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 2.3% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.7% | 2.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.2% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 1.1% | 2.2% | 5.7% |
| ש״ס | 0.2% | 2.5% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.5% | 5.5% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 11.2% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 73.1% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 13.1% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.3% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 55.2% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,524 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 20.0% | 48.9% | 16.9% | 11.8% | 41.7% | 1,714 | העבודה-מימד 24.0% |
| 2009 | 31.0%▲11.1 | 42.5%▼6.4 | 22.7%▲5.8 | 1.4%▼10.4 | 51.0% | 1,701 | קדימה 25.1% |
| 2013 | 19.1%▼12.0 | 54.9%▲12.3 | 18.6%▼4.1 | 2.7%▲1.3 | 63.0% | 1,865 | מרצ 17.7% |
| 2015 | 18.4%▼0.7 | 52.4%▼2.4 | 20.4%▲1.8 | 7.1%▲4.4 | 68.7% | 2,181 | המחנה הציוני 27.7% |
| אפר׳ 2019 | 15.5%▼2.9 | 69.6%▲17.1 | 10.9%▼9.4 | 3.4%▼3.7 | 59.7% | 2,145 | כחול לבן 44.8% |
| ספט׳ 2019 | 14.3%▼1.2 | 67.5%▼2.0 | 14.6%▲3.7 | 3.0%▼0.4 | 56.0% | 2,347 | כחול לבן 38.7% |
| 2020 | 13.5%▼0.8 | 68.8%▲1.3 | 17.3%▲2.7 | – | 53.1% | 2,712 | כחול לבן 44.7% |
| 2021 | 12.8%▼0.7 | 74.2%▲5.3 | 10.9%▼6.4 | – | 49.1% | 2,253 | העבודה 23.2% |
| 2022 | 13.6%▲0.8 | 71.8%▼2.3 | 12.8%▲1.9 | 0.0% | 47.1% | 3,410 | יש עתיד 29.7% |
| 2026 | 11.2%▼2.4 | 73.1%▲1.3 | 13.1%▲0.3 | 2.3%▲2.3 | 55.2% | 4,524 | הדמוקרטים 29.7% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 711 | חילוני | 2,140 | 1,506 | 12.9% | 77.1% | 7.1% |
| 712 | חילוני | 1,740 | הערכה (אזור 817) | 14.2% | 80.5% | 2.5% |
| 715 | חילוני | 970 | 622 | 13.0% | 71.4% | 12.5% |
| 1521 | חילוני | 3,540 | 2,396 | 9.7% | 71.1% | 17.0% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.