'תכנית ל
שכונה בתל אביב-יפו · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,730 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 79.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | 'תכנית ל | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 39.5% | 27.4% | 16.1% |
| ביחד | 19.2% | 16.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 14.9% | 21.3% | 6.4% |
| הליכוד | 12.9% | 14.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 5.5% | 5.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 2.3% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.2% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 1.4% | 2.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.4% | 2.0% | 5.1% |
| ש״ס | 0.8% | 2.5% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 3.1% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.5% | 5.5% |
| רע״ם | 0.2% | 1.0% | 5.9% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 18.0% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 79.1% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.2% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.6% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,581 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 15.3% | 68.6% | 0.2% | 14.7% | 71.3% | 3,278 | קדימה 42.0% |
| 2009 | 26.3%▲11.0 | 70.7%▲2.1 | 0.6%▲0.4 | 0.5%▼14.2 | 71.1% | 3,397 | קדימה 42.8% |
| 2013 | 21.7%▼4.6 | 74.2%▲3.5 | 0.6%▼0.1 | 1.7%▲1.2 | 73.9% | 3,969 | יש עתיד 30.0% |
| 2015 | 21.0%▼0.7 | 72.6%▼1.6 | 0.3%▼0.2 | 6.0%▲4.3 | 75.2% | 5,443 | המחנה הציוני 46.4% |
| אפר׳ 2019 | 24.3%▲3.3 | 72.2%▼0.3 | 0.1%▼0.2 | 3.2%▼2.8 | 72.9% | 4,014 | כחול לבן 58.0% |
| ספט׳ 2019 | 21.9%▼2.4 | 72.6%▲0.4 | 0.3%▲0.1 | 5.0%▲1.8 | 71.2% | 4,067 | כחול לבן 55.3% |
| 2020 | 25.2%▲3.3 | 74.1%▲1.4 | 0.6%▲0.3 | – | 71.8% | 5,457 | כחול לבן 61.3% |
| 2021 | 22.4%▼2.8 | 75.9%▲1.9 | 0.3%▼0.3 | – | 72.5% | 3,899 | יש עתיד 28.2% |
| 2022 | 21.5%▼0.9 | 76.6%▲0.7 | 0.5%▲0.2 | 0.0% | 71.5% | 4,012 | יש עתיד 43.2% |
| 2026 | 18.0%▼3.5 | 79.1%▲2.5 | 0.5%±0.0 | 2.2%▲2.2 | 77.6% | 4,581 | ישר! 39.5% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1131 | חילוני | 5,160 | 4,581 | 18.0% | 79.1% | 0.5% |
| 1132 | חילוני | 2,570 | הערכה (אזור 1131) | 18.0% | 79.1% | 0.5% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.