צהלה
שכונה בתל אביב-יפו · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,270 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 82.5% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | צהלה | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 38.6% | 27.4% | 16.1% |
| ביחד | 19.8% | 16.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 19.3% | 21.3% | 6.4% |
| הליכוד | 10.4% | 14.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 5.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 2.3% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.6% | 2.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.2% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 0.9% | 2.2% | 5.7% |
| ש״ס | 0.7% | 2.5% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 3.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.3% | 1.0% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 15.0% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 82.5% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.9% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 76.5% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,911 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10.7% | 74.4% | 0.3% | 13.7% | 73.6% | 4,453 | קדימה 44.8% |
| 2009 | 21.1%▲10.4 | 75.2%▲0.8 | 1.0%▲0.7 | 0.9%▼12.8 | 74.5% | 5,037 | קדימה 46.5% |
| 2013 | 17.1%▼4.0 | 78.3%▲3.0 | 0.7%▼0.2 | 1.7%▲0.8 | 76.9% | 5,819 | יש עתיד 33.1% |
| 2015 | 14.9%▼2.2 | 78.2%±0.0 | 0.3%▼0.4 | 6.3%▲4.6 | 77.5% | 3,457 | המחנה הציוני 52.1% |
| אפר׳ 2019 | 24.7%▲9.8 | 71.3%▼7.0 | 0.3%±0.0 | 3.4%▼2.9 | 69.9% | 5,791 | כחול לבן 56.1% |
| ספט׳ 2019 | 15.8%▼8.9 | 79.2%▲8.0 | 0.5%▲0.1 | 4.4%▲1.0 | 73.8% | 4,322 | כחול לבן 59.2% |
| 2020 | 19.0%▲3.2 | 80.0%▲0.8 | 0.8%▲0.3 | – | 72.6% | 4,307 | כחול לבן 65.0% |
| 2021 | 15.4%▼3.6 | 83.2%▲3.2 | 0.5%▼0.3 | – | 74.4% | 4,050 | יש עתיד 32.4% |
| 2022 | 15.8%▲0.4 | 82.6%▼0.6 | 0.6%▲0.1 | 0.0% | 73.4% | 4,063 | יש עתיד 47.2% |
| 2026 | 15.0%▼0.8 | 82.5%▼0.1 | 0.6%▼0.1 | 1.9%▲1.8 | 76.5% | 4,911 | ישר! 38.6% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1213 | חילוני | 2,270 | 4,911 | 15.0% | 82.5% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.