קרית חינוך
שכונה בתל מונד · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,950 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 66.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרית חינוך | תל מונד | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 29.1% | 30.1% | 16.1% |
| ביחד | 22.6% | 22.2% | 9.3% |
| הליכוד | 18.7% | 17.6% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 10.3% | 11.1% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 4.8% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 4.2% | 4.4% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 3.8% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.7% | 2.6% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 1.9% | 1.7% |
| ש״ס | 1.0% | 1.0% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.1% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.1% | 0.8% |
| גוש ביבי | 28.9% | 27.7% | 44.0% |
| גוש השינוי | 66.8% | 68.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 3.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 79.6% | 80.1% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,912 | 9,445 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 24.1% | 64.0% | 0.0% | 10.6% | 71.4% | 2,636 | קדימה 39.5% |
| 2009 | 36.9%▲12.7 | 60.0%▼4.0 | 0.1%▲0.1 | 1.1%▼9.5 | 74.0% | 3,382 | קדימה 40.1% |
| 2013 | 30.1%▼6.8 | 65.2%▲5.2 | 0.1%±0.0 | 3.3%▲2.1 | 76.5% | 3,289 | יש עתיד 34.0% |
| 2015 | 29.4%▼0.7 | 59.3%▼5.9 | 0.1%±0.0 | 11.1%▲7.8 | 79.1% | 3,624 | המחנה הציוני 35.9% |
| אפר׳ 2019 | 37.4%▲8.0 | 57.7%▼1.6 | 0.0%±0.0 | 4.4%▼6.6 | 75.7% | 4,255 | כחול לבן 50.6% |
| ספט׳ 2019 | 35.8%▼1.6 | 60.1%▲2.4 | 0.1%±0.0 | 3.8%▼0.6 | 74.8% | 4,248 | כחול לבן 50.2% |
| 2020 | 38.4%▲2.6 | 61.2%▲1.1 | 0.2%▲0.1 | – | 73.8% | 4,263 | כחול לבן 52.9% |
| 2021 | 34.9%▼3.5 | 64.0%▲2.8 | 0.0%▼0.2 | – | 73.2% | 3,957 | יש עתיד 28.1% |
| 2022 | 34.6%▼0.3 | 63.7%▼0.3 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 73.9% | 4,671 | יש עתיד 38.1% |
| 2026 | 28.9%▼5.6 | 66.8%▲3.1 | 0.2%▲0.1 | 3.9%▲3.9 | 79.6% | 5,912 | ישר! 29.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | חילוני | 2,950 | 5,912 | 28.9% | 66.8% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.