קרית הסביונים
שכונה ביהוד-מונוסון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,160 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 74.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרית הסביונים | יהוד-מונוסון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 38.2% | 27.1% | 16.1% |
| ביחד | 19.7% | 13.5% | 9.3% |
| הליכוד | 16.6% | 29.5% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 11.3% | 6.4% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 4.9% | 5.4% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.3% | 4.4% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 2.0% | 6.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.0% | 2.7% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 1.7% | 1.7% |
| ש״ס | 0.5% | 2.4% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 22.1% | 42.8% | 44.0% |
| גוש השינוי | 74.2% | 52.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.3% | 4.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 81.7% | 78.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,131 | 19,502 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 14.9% | 70.0% | 0.1% | 14.2% | 78.7% | 2,262 | קדימה 45.2% |
| 2009 | 30.5%▲15.7 | 67.3%▼2.7 | 0.2%▲0.1 | 0.3%▼13.8 | 78.9% | 2,622 | קדימה 43.0% |
| 2013 | 23.9%▼6.7 | 71.9%▲4.6 | 0.1%▼0.1 | 2.4%▲2.0 | 81.1% | 2,938 | יש עתיד 35.5% |
| 2015 | 23.8%▼0.1 | 65.6%▼6.3 | 0.0%▼0.1 | 10.4%▲8.0 | 81.3% | 3,039 | המחנה הציוני 39.8% |
| אפר׳ 2019 | 29.0%▲5.2 | 66.4%▲0.8 | 0.1%▲0.1 | 4.2%▼6.1 | 80.2% | 3,075 | כחול לבן 56.2% |
| ספט׳ 2019 | 25.3%▼3.7 | 70.5%▲4.1 | 0.1%±0.0 | 4.0%▼0.3 | 78.2% | 3,003 | כחול לבן 56.6% |
| 2020 | 28.6%▲3.3 | 71.2%▲0.6 | 0.2%▲0.1 | – | 77.4% | 2,957 | כחול לבן 60.6% |
| 2021 | 25.5%▼3.1 | 73.0%▲1.9 | 0.0%▼0.2 | – | 78.8% | 3,030 | יש עתיד 32.2% |
| 2022 | 26.0%▲0.4 | 72.7%▼0.3 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 76.9% | 2,920 | יש עתיד 42.9% |
| 2026 | 22.1%▼3.8 | 74.2%▲1.5 | 0.2%▲0.1 | 3.3%▲3.3 | 81.7% | 3,131 | ישר! 38.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | חילוני | 5,160 | 3,131 | 22.1% | 74.2% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.