נוה עובד
שכונה ביהוד-מונוסון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,610 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 49.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוה עובד | יהוד-מונוסון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 31.2% | 29.5% | 20.5% |
| ישר! | 26.7% | 27.1% | 16.1% |
| ביחד | 12.8% | 13.5% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 7.1% | 6.2% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 5.6% | 6.4% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 4.3% | 5.4% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 4.4% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.3% | 2.7% | 5.1% |
| ש״ס | 2.5% | 2.4% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.7% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 46.1% | 42.8% | 44.0% |
| גוש השינוי | 49.4% | 52.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.3% | 4.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 78.1% | 78.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,533 | 19,502 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 36.8% | 46.6% | 0.3% | 15.2% | 68.4% | 2,378 | קדימה 28.8% |
| 2009 | 52.9%▲16.1 | 44.2%▼2.4 | 0.2%±0.0 | 0.5%▼14.7 | 71.0% | 2,294 | הליכוד 31.0% |
| 2013 | 46.3%▼6.6 | 47.1%▲2.9 | 0.2%±0.0 | 4.4%▲3.9 | 73.7% | 2,309 | הליכוד ביתנו 29.4% |
| 2015 | 48.1%▲1.9 | 38.6%▼8.5 | 0.2%▲0.1 | 12.7%▲8.4 | 76.4% | 2,444 | הליכוד 31.8% |
| אפר׳ 2019 | 48.3%▲0.2 | 44.8%▲6.2 | 0.1%▼0.1 | 6.3%▼6.4 | 74.7% | 1,475 | כחול לבן 36.9% |
| ספט׳ 2019 | 46.4%▼1.9 | 49.5%▲4.7 | 0.3%▲0.1 | 3.1%▼3.2 | 74.6% | 1,492 | כחול לבן 38.3% |
| 2020 | 51.9%▲5.4 | 47.8%▼1.7 | 0.2%▼0.1 | – | 73.5% | 1,456 | הליכוד 41.2% |
| 2021 | 48.7%▼3.2 | 49.7%▲1.9 | 0.1%▼0.1 | – | 73.2% | 1,453 | הליכוד 34.3% |
| 2022 | 51.1%▲2.4 | 46.6%▼3.1 | 0.3%▲0.2 | 0.0% | 76.1% | 1,501 | הליכוד 33.4% |
| 2026 | 46.1%▼5.0 | 49.4%▲2.9 | 0.1%▼0.1 | 4.3%▲4.3 | 78.1% | 1,533 | הליכוד 31.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | חילוני | 3,610 | 1,533 | 46.1% | 49.4% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.