אחוזת ניל"י
שכונה בזכרון יעקב · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,310 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 68.1% (ארצי 37.8%); ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אחוזת ניל"י | זכרון יעקב | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 30.8% | 28.4% | 16.1% |
| הליכוד | 17.5% | 14.5% | 20.5% |
| ביחד | 16.5% | 16.3% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 16.0% | 14.3% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 4.7% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.5% | 4.3% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 3.1% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.0% | 2.8% | 5.7% |
| ש״ס | 1.9% | 4.5% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.8% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.3% | 4.8% | 5.5% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.2% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 28.1% | 32.7% | 44.0% |
| גוש השינוי | 68.1% | 63.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.5% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.2% | 3.1% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 76.8% | 76.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,470 | 14,995 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 18.4% | 68.9% | 0.2% | 11.7% | 73.4% | 2,610 | קדימה 36.7% |
| 2009 | 27.7%▲9.3 | 66.4%▼2.6 | 1.2%▲1.0 | 2.6%▼9.1 | 74.3% | 2,415 | קדימה 41.2% |
| 2013 | 24.8%▼2.9 | 70.4%▲4.0 | 0.6%▼0.6 | 2.2%▼0.5 | 75.8% | 2,788 | יש עתיד 28.5% |
| 2015 | 31.5%▲6.6 | 57.2%▼13.2 | 0.2%▼0.4 | 10.8%▲8.7 | 76.0% | 3,735 | המחנה הציוני 35.4% |
| אפר׳ 2019 | 24.2%▼7.2 | 70.7%▲13.5 | 0.1%▼0.1 | 4.7%▼6.1 | 75.9% | 2,731 | כחול לבן 53.8% |
| ספט׳ 2019 | 30.5%▲6.3 | 65.2%▼5.5 | 0.2%▲0.1 | 3.7%▼1.0 | 72.3% | 4,123 | כחול לבן 47.2% |
| 2020 | 33.0%▲2.5 | 66.0%▲0.8 | 0.7%▲0.5 | – | 71.9% | 4,111 | כחול לבן 52.3% |
| 2021 | 29.3%▼3.7 | 69.1%▲3.1 | 0.3%▼0.4 | – | 71.1% | 4,287 | יש עתיד 27.3% |
| 2022 | 29.9%▲0.6 | 68.1%▼1.1 | 0.5%▲0.3 | 0.0% | 71.2% | 4,464 | יש עתיד 37.4% |
| 2026 | 28.1%▼1.8 | 68.1%±0.0 | 0.3%▼0.2 | 3.2%▲3.2 | 76.8% | 5,470 | ישר! 30.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | חילוני | 5,310 | 5,470 | 28.1% | 68.1% | 0.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.