גבעת עדן
שכונה בזכרון יעקב · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,330 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 78.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת עדן | זכרון יעקב | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 35.0% | 28.4% | 16.1% |
| ביחד | 20.7% | 16.3% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 17.9% | 14.3% | 6.4% |
| הליכוד | 11.6% | 14.5% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 4.7% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 3.1% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.9% | 4.3% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 1.7% | 2.8% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.8% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.7% | 0.2% | 8.8% |
| ש״ס | 0.5% | 4.5% | 5.3% |
| רע״ם | 0.4% | 0.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.0% | 4.8% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.2% | 0.8% |
| גוש ביבי | 17.7% | 32.7% | 44.0% |
| גוש השינוי | 78.0% | 63.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.0% | 0.5% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.2% | 3.1% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.9% | 76.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,658 | 14,995 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 16.0% | 69.5% | 0.1% | 12.9% | 76.1% | 1,018 | קדימה 41.7% |
| 2009 | 28.3%▲12.3 | 67.9%▼1.6 | 0.2%▲0.2 | 2.2%▼10.7 | 74.8% | 1,203 | קדימה 41.4% |
| 2013 | 23.4%▼4.8 | 70.6%▲2.6 | 0.1%▼0.1 | 3.7%▲1.5 | 77.1% | 1,335 | יש עתיד 31.5% |
| 2015 | 22.3%▼1.1 | 68.7%▼1.9 | 0.1%▼0.1 | 8.7%▲5.1 | 78.1% | 1,410 | המחנה הציוני 42.3% |
| אפר׳ 2019 | 23.3%▲0.9 | 71.5%▲2.8 | 0.1%±0.0 | 4.6%▼4.2 | 73.9% | 1,469 | כחול לבן 57.2% |
| ספט׳ 2019 | 20.3%▼3.0 | 74.7%▲3.3 | 0.3%▲0.3 | 4.6%±0.0 | 72.5% | 1,465 | כחול לבן 56.8% |
| 2020 | 23.6%▲3.3 | 75.7%▲1.0 | 0.6%▲0.3 | – | 72.5% | 1,469 | כחול לבן 62.6% |
| 2021 | 21.2%▼2.4 | 77.0%▲1.3 | 0.3%▼0.3 | – | 72.5% | 1,498 | יש עתיד 30.4% |
| 2022 | 21.5%▲0.3 | 76.4%▼0.6 | 1.1%▲0.8 | 0.0% | 70.1% | 1,453 | יש עתיד 40.7% |
| 2026 | 17.7%▼3.7 | 78.0%▲1.6 | 1.0%▼0.1 | 3.2%▲3.2 | 77.9% | 1,658 | ישר! 35.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | חילוני | 2,330 | 1,658 | 17.7% | 78.0% | 1.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.