גאולים
שכונה בעפולה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,690 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 69.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גאולים | עפולה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 43.0% | 37.9% | 20.5% |
| ישר! | 14.1% | 12.1% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 10.3% | 8.5% | 5.7% |
| ש״ס | 6.7% | 5.6% | 5.3% |
| ביחד | 6.5% | 5.6% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.7% | 3.5% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 10.0% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 1.9% | 1.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 3.1% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 1.7% | 1.7% | 6.4% |
| יהדות התורה | 0.2% | 8.4% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.4% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 69.1% | 65.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 27.4% | 29.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 3.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.9% | 70.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,846 | 35,586 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 45.9% | 43.5% | 0.1% | 9.4% | 62.4% | 1,945 | קדימה 27.0% |
| 2009 | 67.0%▲21.1 | 30.6%▼13.0 | 0.0%▼0.1 | 0.1%▼9.3 | 65.6% | 2,048 | הליכוד 37.8% |
| 2013 | 64.9%▼2.1 | 30.2%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 4.1%▲3.9 | 68.8% | 2,164 | הליכוד ביתנו 35.2% |
| 2015 | 68.4%▲3.5 | 20.7%▼9.5 | 0.0%±0.0 | 10.7%▲6.6 | 73.6% | 2,355 | הליכוד 47.5% |
| אפר׳ 2019 | 76.2%▲7.8 | 17.3%▼3.4 | 0.0%±0.0 | 5.8%▼4.9 | 72.9% | 2,553 | הליכוד 52.1% |
| ספט׳ 2019 | 72.1%▼4.1 | 21.5%▲4.2 | 0.0%±0.0 | 6.2%▲0.4 | 69.8% | 2,437 | הליכוד 52.6% |
| 2020 | 75.8%▲3.6 | 24.0%▲2.5 | 0.0%±0.0 | – | 70.9% | 2,465 | הליכוד 58.7% |
| 2021 | 70.6%▼5.2 | 27.9%▲4.0 | 0.1%▲0.1 | – | 67.4% | 2,401 | הליכוד 47.8% |
| 2022 | 73.5%▲2.9 | 25.0%▼2.9 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 70.2% | 2,558 | הליכוד 45.5% |
| 2026 | 69.1%▼4.4 | 27.4%▲2.4 | 0.2%▲0.1 | 2.9%▲2.9 | 74.9% | 2,846 | הליכוד 43.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 46 | מסורתי | 4,690 | 2,846 | 69.1% | 27.4% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.