עטאוונה (שבט)
סמל למ״ס 969 · בדואים בדרום · שבט בדואי · מחוז הדרום · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 100.0% (ארצי 14.7%); רע״ם הובילה.
בחירות 2026
השוואה בתוך:
פחות מ-100 קולות כשרים ב-2026: ללא דירוג.
| רשימה | עטאוונה (שבט) | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| רע״ם | 58.7% | 5.9% | ||
| הרשימה המשותפת | 41.3% | 8.8% | ||
| הליכוד | 0.0% | 20.5% | ––– | ––– |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ישר! | 0.0% | 16.1% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| הדמוקרטים | 0.0% | 6.4% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 0.0% | 44.0% | ––– | ––– |
| גוש השינוי | 0.0% | 37.8% | ––– | ––– |
| המפלגות הערביות | 100.0% | 14.7% | ||
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 40.2% | 78.0% | ||
| קולות כשרים | 46 | 5,690,682 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.4% | 10.0% | 85.7% | 0.0% | 43.4% | 70 | חד״ש 60.0% |
| 2009 | 28.6%▲27.1 | 0.0%▼10.0 | 57.1%▼28.6 | 0.0%±0.0 | 7.3% | 7 | רע״ם-תע״ל 28.6% |
| 2013 | 0.0%▼28.6 | 51.7%▲51.7 | 48.3%▼8.9 | 0.0%±0.0 | 23.4% | 29 | התנועה 51.7% |
| 2015 | 5.3%▲5.3 | 0.0%▼51.7 | 93.0%▲44.7 | 0.0%±0.0 | 47.9% | 57 | הרשימה המשותפת 93.0% |
| אפר׳ 2019 | 20.0%▲14.7 | 40.0%▲40.0 | 40.0%▼53.0 | 0.0%±0.0 | 4.5% | 5 | כחול לבן 40.0% |
| ספט׳ 2019 | 0.0%▼20.0 | 9.1%▼30.9 | 90.9%▲50.9 | 0.0%±0.0 | 39.3% | 44 | הרשימה המשותפת 90.9% |
| 2020 | 3.2%▲3.2 | 0.0%▼9.1 | 96.8%▲5.9 | – | 28.2% | 31 | הרשימה המשותפת 96.8% |
| 2021 | 0.0%▼3.2 | 0.0%±0.0 | 100.0%▲3.2 | – | 12.4% | 14 | רע״ם 64.3% |
| 2022 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 100.0%±0.0 | 0.0% | 29.3% | 34 | חד״ש-תע״ל 67.6% |
| 2026 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 100.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 40.2% | 46 | רע״ם 58.7% |
מפקד 2022
מפקד 2022 אינו מפרסם נתונים ליישוב הזה.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עוקבי (בנו עוקבה) (שבט) 1.2 ק״מ · סייד (שבט) 1.2 ק״מ · אל סייד 1.4 ק״מ · חורה 1.7 ק״מ · אטרש (שבט) 1.9 ק״מ