אלמוג
סמל למ״ס 3556 · יהודי · קיבוץ · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית מגילות ים המלח · אוכלוסייה 310 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 64.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 6.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אלמוג | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 27.4% | 16.1% | 544995 | 541 מתוך 1,192530 מתוך 1,0387 מתוך 127 |
| ביחד | 20.2% | 9.3% | 939298 | 81 מתוך 1,19281 מתוך 1,0383 מתוך 127 |
| הליכוד | 16.7% | 20.5% | 625860 | 448 מתוך 1,192438 מתוך 1,03851 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 14.9% | 6.4% | 656097 | 418 מתוך 1,192408 מתוך 1,0384 מתוך 127 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.1% | 5.1% | 777310 | 275 מתוך 1,192273 מתוך 1,038115 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 4.2% | 5.7% | 554912 | 527 מתוך 1,192521 מתוך 1,038112 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.2% | 2.7% | 747070 | 295 מתוך 1,192295 מתוך 1,03838 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 1.7% | 787543 | 252 מתוך 1,192249 מתוך 1,03872 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 2.4% | 5.9% | 362963 | 758 מתוך 1,192726 מתוך 1,03847 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 31.0% | 44.0% | 54484 | 553 מתוך 1,192543 מתוך 1,038122 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 64.9% | 37.8% | 585397 | 497 מתוך 1,192483 מתוך 1,0385 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.2% | 2.8% | 737070 | 299 מתוך 1,192298 מתוך 1,03838 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 71.6% | 78.0% | 16158 | 995 מתוך 1,192877 מתוך 1,038117 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 168 | 5,690,682 | 5613 | 1,131 מתוך 1,192979 מתוך 1,038110 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.1% | 77.8% | 0.0% | 7.9% | 69.2% | 63 | העבודה-מימד 44.4% |
| 2009 | 16.3%▲5.2 | 80.4%▲2.7 | 0.0%±0.0 | 1.1%▼6.9 | 79.7% | 92 | העבודה 41.3% |
| 2013 | 12.5%▼3.8 | 80.8%▲0.3 | 1.0%▲1.0 | 4.8%▲3.7 | 74.3% | 104 | העבודה 54.8% |
| 2015 | 17.3%▲4.8 | 72.1%▼8.7 | 0.0%▼1.0 | 9.6%▲4.8 | 72.4% | 104 | המחנה הציוני 51.0% |
| אפר׳ 2019 | 17.6%▲0.3 | 65.4%▼6.7 | 0.0%±0.0 | 16.2%▲6.6 | 70.1% | 136 | כחול לבן 41.9% |
| ספט׳ 2019 | 18.9%▲1.3 | 75.6%▲10.1 | 0.0%±0.0 | 5.5%▼10.7 | 64.6% | 127 | כחול לבן 43.3% |
| 2020 | 23.9%▲5.0 | 75.4%▼0.2 | 0.0%±0.0 | – | 69.9% | 134 | כחול לבן 50.7% |
| 2021 | 21.6%▼2.3 | 76.8%▲1.4 | 0.0%±0.0 | – | 66.1% | 125 | העבודה 27.2% |
| 2022 | 27.3%▲5.7 | 71.8%▼5.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 56.9% | 110 | יש עתיד 34.5% |
| 2026 | 31.0%▲3.7 | 64.9%▼6.9 | 0.0%±0.0 | 4.2%▲4.2 | 71.6% | 168 | ישר! 27.4% |
מפקד 2022
| אלמוג | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 310 | 9,601,720 | 5511 | 1,101 מתוך 1,162969 מתוך 1,027110 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 2,064 | – | 31357 | 801 מתוך 1,162669 מתוך 1,027115 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292480 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,02719 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 2.7% | 12.4% | 7730 | 1,061 מתוך 1,151947 מתוך 1,01681 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 24.5% | 25.8% | 322420 | 787 מתוך 1,159780 מתוך 1,02798 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 19.0% | 25.3% | 565635 | 446 מתוך 1,012439 מתוך 1,00379 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 94,300 | 104,300 | 201221 | 923 מתוך 1,160904 מתוך 1,02797 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 57.8% | 69.8% | 1,044 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בית הערבה 2.6 ק״מ · קליה 4.3 ק״מ · ורד יריחו 4.9 ק״מ · בית חוגלה 5.6 ק״מ · מצפה יריחו 7.0 ק״מ