קליה
סמל למ״ס 3601 · יהודי · קיבוץ · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית מגילות ים המלח · אוכלוסייה 520 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 63.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קליה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 31.0% | 16.1% | 615797 | 459 מתוך 1,192451 מתוך 1,0385 מתוך 127 |
| ביחד | 18.5% | 9.3% | 888698 | 144 מתוך 1,192144 מתוך 1,0384 מתוך 127 |
| הליכוד | 12.1% | 20.5% | 534743 | 559 מתוך 1,192546 מתוך 1,03872 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 8.5% | 5.9% | 959698 | 61 מתוך 1,19239 מתוך 1,0383 מתוך 127 |
| הציונות הדתית וזהות | 6.8% | 5.1% | 75729 | 288 מתוך 1,192286 מתוך 1,038116 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.8% | 2.7% | 969594 | 52 מתוך 1,19252 מתוך 1,0388 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 5.7% | 6.4% | 484394 | 618 מתוך 1,192592 מתוך 1,0388 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 5.3% | 1.7% | 918968 | 112 מתוך 1,192110 מתוך 1,03841 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 4.6% | 5.7% | 575113 | 513 מתוך 1,192507 מתוך 1,038111 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494432 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,03885 מתוך 127 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606749 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03851 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 29.2% | 44.0% | 52463 | 573 מתוך 1,192562 מתוך 1,038123 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 63.7% | 37.8% | 575296 | 511 מתוך 1,192496 מתוך 1,0386 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 6.8% | 2.8% | 959594 | 54 מתוך 1,19253 מתוך 1,0389 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 73.4% | 78.0% | 232212 | 915 מתוך 1,192804 מתוך 1,038110 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 281 | 5,690,682 | 171925 | 990 מתוך 1,192845 מתוך 1,03896 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 20.6% | 50.0% | 0.0% | 27.2% | 68.3% | 136 | קדימה 30.1% |
| 2009 | 36.1%▲15.5 | 56.9%▲6.9 | 0.0%±0.0 | 2.8%▼24.4 | 63.4% | 144 | קדימה 38.9% |
| 2013 | 39.1%▲3.0 | 51.6%▼5.3 | 0.0%±0.0 | 8.4%▲5.6 | 74.2% | 215 | יש עתיד 22.3% |
| 2015 | 33.9%▼5.2 | 50.4%▼1.2 | 0.0%±0.0 | 14.6%▲6.2 | 77.3% | 254 | המחנה הציוני 28.3% |
| אפר׳ 2019 | 37.6%▲3.8 | 45.5%▼4.9 | 0.0%±0.0 | 16.5%▲1.9 | 75.0% | 279 | כחול לבן 37.3% |
| ספט׳ 2019 | 26.5%▼11.1 | 64.8%▲19.3 | 0.5%▲0.5 | 7.3%▼9.2 | 70.6% | 219 | כחול לבן 54.8% |
| 2020 | 28.8%▲2.3 | 70.3%▲5.4 | 0.5%±0.0 | – | 69.8% | 222 | כחול לבן 57.2% |
| 2021 | 31.1%▲2.2 | 67.6%▼2.7 | 0.5%±0.0 | – | 67.7% | 219 | יש עתיד 26.9% |
| 2022 | 33.3%▲2.3 | 65.0%▼2.6 | 0.0%▼0.5 | 0.0% | 69.9% | 237 | יש עתיד 32.9% |
| 2026 | 29.2%▼4.2 | 63.7%▼1.3 | 0.0%±0.0 | 6.8%▲6.8 | 73.4% | 281 | ישר! 31.0% |
מפקד 2022
| קליה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 520 | 9,601,720 | 192122 | 936 מתוך 1,162808 מתוך 1,02794 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 2,370 | – | 43499 | 657 מתוך 1,162527 מתוך 1,027112 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494393 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,0278 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 8.9% | 12.4% | 383280 | 711 מתוך 1,151689 מתוך 1,01623 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 29.9% | 25.8% | 433635 | 663 מתוך 1,159659 מתוך 1,02780 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 10.7% | 25.3% | 23235 | 778 מתוך 1,012769 מתוך 1,003115 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 119,900 | 104,300 | 514561 | 562 מתוך 1,160558 מתוך 1,02748 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 66.7% | 69.8% | 943 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- אלמוג 4.3 ק״מ · בית הערבה 6.5 ק״מ · אבנת 8.5 ק״מ · בית חוגלה 8.7 ק״מ · ורד יריחו 9.1 ק״מ