שכונה 3

שכונה בערערה-בנגב · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 7,240 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 97.9% (ארצי 14.7%), עלייה של 0.1 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 3.9%2009: מחנה נתניהו 1.2%2013: מחנה נתניהו 0.8%2015: מחנה נתניהו 2.8%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 1.1%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 2.3%2020: מחנה נתניהו 0.5%2021: מחנה נתניהו 1.4%2022: מחנה נתניהו 0.7%2026: מחנה נתניהו 0.4%2006: המחנה שמולו 7.2%2009: המחנה שמולו 1.9%2013: המחנה שמולו 0.5%2015: המחנה שמולו 3.5%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 2.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 3.6%2020: המחנה שמולו 2.9%2021: המחנה שמולו 1.8%2022: המחנה שמולו 0.8%2026: המחנה שמולו 1.1%2006: מפלגות ערביות 87.3%2009: מפלגות ערביות 96.0%2013: מפלגות ערביות 98.1%2015: מפלגות ערביות 91.7%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 96.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 91.5%2020: מפלגות ערביות 95.9%2021: מפלגות ערביות 96.2%2022: מפלגות ערביות 97.8%2026: מפלגות ערביות 97.9%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהשכונה 3ערערה-בנגבישראל
רע״ם76.0%84.6%5.9%
הרשימה המשותפת21.9%13.9%8.8%
הדמוקרטים0.9%0.6%6.4%
הליכוד0.2%0.2%20.5%
ישראל ביתנו0.1%0.1%5.9%
עוצמה יהודית0.1%0.0%5.7%
ש״ס0.1%0.1%5.3%
ישר!0.1%0.0%16.1%
ביחד0.1%0.0%9.3%
הציונות הדתית וזהות0.0%0.0%5.1%
יהדות התורה0.0%0.0%5.5%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%2.7%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%1.7%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.6%0.6%0.8%
גוש ביבי0.4%0.3%44.0%
גוש השינוי1.1%0.7%37.8%
המפלגות הערביות97.9%98.4%14.7%
לא התחייבו לגוש0.0%0.0%2.8%
אחוז הצבעה82.6%81.6%78.0%
קולות כשרים3,8579,4285,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20063.9%7.2%87.3%0.5%47.2%1,324רע״ם-תע״ל 66.8%
20091.2%▼2.71.9%▼5.296.0%▲8.70.0%▼0.563.0%2,181רע״ם-תע״ל 95.3%
20130.8%▼0.30.5%▼1.498.1%▲2.10.1%▲0.169.3%3,069רע״ם-תע״ל 97.4%
20152.8%▲1.93.5%▲2.991.7%▼6.40.6%▲0.559.5%2,339הרשימה המשותפת 91.7%
אפר׳ 20191.1%▼1.72.2%▼1.396.0%▲4.30.1%▼0.561.5%3,220רע״ם-בל״ד 94.0%
ספט׳ 20192.3%▲1.23.6%▲1.491.5%▼4.51.6%▲1.552.0%2,794הרשימה המשותפת 91.5%
20200.5%▼1.82.9%▼0.795.9%▲4.4–60.0%3,316הרשימה המשותפת 95.9%
20211.4%▲0.91.8%▼1.096.2%▲0.3–57.0%2,191רע״ם 84.9%
20220.7%▼0.60.8%▼1.097.8%▲1.60.0%56.2%3,883רע״ם 91.7%
20260.4%▼0.31.1%▲0.397.9%▲0.10.0%±0.082.6%3,857רע״ם 76.0%

אזורים סטטיסטיים (1)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
2מסורתי7,2403,8570.4%1.1%97.9%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.