נוה משה
שכונה בעתלית · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,410 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 63.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוה משה | עתלית | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 32.2% | 27.0% | 16.1% |
| הליכוד | 20.8% | 26.1% | 20.5% |
| ביחד | 18.0% | 15.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 9.0% | 7.6% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 4.6% | 5.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.2% | 4.2% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 4.1% | 5.3% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.6% | 3.8% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 2.5% | 1.7% |
| ש״ס | 1.0% | 1.7% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.3% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.1% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 31.4% | 39.5% | 44.0% |
| גוש השינוי | 63.7% | 55.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 0.5% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.2% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 79.8% | 77.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,846 | 6,201 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 41.7% | 48.4% | 0.2% | 9.1% | 60.1% | 2,029 | קדימה 27.6% |
| 2009 | 51.8%▲10.1 | 45.2%▼3.2 | 0.2%▼0.1 | 1.2%▼7.9 | 64.4% | 2,443 | קדימה 31.0% |
| 2013 | 44.7%▼7.0 | 49.5%▲4.3 | 0.6%▲0.4 | 3.6%▲2.4 | 66.7% | 2,919 | הליכוד ביתנו 26.7% |
| 2015 | 44.3%▼0.4 | 41.5%▼8.0 | 0.5%▼0.1 | 13.6%▲10.1 | 70.9% | 3,312 | הליכוד 29.3% |
| אפר׳ 2019 | 41.0%▼3.3 | 54.0%▲12.5 | 0.1%▼0.3 | 4.5%▼9.2 | 73.8% | 2,598 | כחול לבן 44.2% |
| ספט׳ 2019 | 35.8%▼5.1 | 58.8%▲4.8 | 0.7%▲0.6 | 4.5%±0.0 | 74.2% | 2,718 | כחול לבן 46.1% |
| 2020 | 40.0%▲4.2 | 59.0%▲0.2 | 0.9%▲0.2 | – | 73.5% | 2,911 | כחול לבן 48.3% |
| 2021 | 33.5%▼6.5 | 64.3%▲5.3 | 0.4%▼0.5 | – | 70.8% | 1,682 | יש עתיד 26.1% |
| 2022 | 35.6%▲2.0 | 62.1%▼2.2 | 0.7%▲0.3 | 0.0% | 73.6% | 1,999 | יש עתיד 34.9% |
| 2026 | 31.4%▼4.1 | 63.7%▲1.7 | 0.4%▼0.3 | 4.2%▲4.2 | 79.8% | 2,846 | ישר! 32.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | חילוני | 3,410 | 2,846 | 31.4% | 63.7% | 0.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.