עתלית
סמל למ״ס 53 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז חיפה · מועצה אזורית חוף הכרמל · אוכלוסייה 10,660 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 55.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עתלית | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 27.0% | 16.1% | 544842 | 549 מתוך 1,192537 מתוך 1,03850 מתוך 86 |
| הליכוד | 26.1% | 20.5% | 757286 | 295 מתוך 1,192291 מתוך 1,03813 מתוך 86 |
| ביחד | 15.9% | 9.3% | 747075 | 302 מתוך 1,192301 מתוך 1,03821 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 7.6% | 6.4% | 524740 | 572 מתוך 1,192551 מתוך 1,03852 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 5.3% | 5.7% | 605584 | 471 מתוך 1,192466 מתוך 1,03814 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 5.0% | 5.9% | 706868 | 346 מתוך 1,192317 מתוך 1,03827 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.2% | 2.7% | 747087 | 295 מתוך 1,192295 מתוך 1,03810 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.8% | 5.1% | 585286 | 496 מתוך 1,192492 מתוך 1,03813 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.5% | 1.7% | 706689 | 336 מתוך 1,192333 מתוך 1,0389 מתוך 86 |
| ש״ס | 1.7% | 5.3% | 716881 | 334 מתוך 1,192327 מתוך 1,03816 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667536 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03846 מתוך 86 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556338 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,03844 מתוך 86 |
| יהדות התורה | 0.1% | 5.5% | 585364 | 447 מתוך 1,192437 מתוך 1,03829 מתוך 86 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485435 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03842 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 39.5% | 44.0% | 585380 | 497 מתוך 1,192489 מתוך 1,03818 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 55.5% | 37.8% | 534840 | 561 מתוך 1,192544 מתוך 1,03852 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627141 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,03847 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 4.2% | 2.8% | 737087 | 299 מתוך 1,192298 מתוך 1,03810 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 77.8% | 78.0% | 474747 | 633 מתוך 1,192548 מתוך 1,03845 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 6,201 | 5,690,682 | 899269 | 134 מתוך 1,19279 מתוך 1,03827 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 41.7% | 48.4% | 0.2% | 9.1% | 60.1% | 2,029 | קדימה 27.6% |
| 2009 | 51.8%▲10.1 | 45.2%▼3.2 | 0.2%▼0.1 | 1.2%▼7.9 | 64.4% | 2,443 | קדימה 31.0% |
| 2013 | 44.7%▼7.0 | 49.5%▲4.3 | 0.6%▲0.4 | 3.6%▲2.4 | 66.7% | 2,919 | הליכוד ביתנו 26.7% |
| 2015 | 44.3%▼0.4 | 41.5%▼8.0 | 0.5%▼0.1 | 13.6%▲10.1 | 70.9% | 3,312 | הליכוד 29.3% |
| אפר׳ 2019 | 50.0%▲5.7 | 44.6%▲3.1 | 0.1%▼0.4 | 4.8%▼8.9 | 71.8% | 3,941 | כחול לבן 36.5% |
| ספט׳ 2019 | 44.9%▼5.1 | 49.8%▲5.3 | 0.5%▲0.4 | 4.4%▼0.4 | 71.6% | 4,039 | כחול לבן 38.4% |
| 2020 | 48.4%▲3.6 | 50.7%▲0.9 | 0.7%▲0.2 | – | 71.9% | 4,246 | כחול לבן 41.1% |
| 2021 | 43.6%▼4.9 | 54.2%▲3.4 | 0.3%▼0.3 | – | 70.3% | 4,475 | הליכוד 30.4% |
| 2022 | 44.0%▲0.5 | 53.5%▼0.7 | 0.7%▲0.4 | 0.0% | 72.5% | 5,009 | הליכוד 30.4% |
| 2026 | 39.5%▼4.5 | 55.5%▲2.0 | 0.5%▼0.2 | 4.2%▲4.2 | 77.8% | 6,201 | ישר! 27.0% |
מפקד 2022
| עתלית | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 10,660 | 9,601,720 | 899269 | 133 מתוך 1,16280 מתוך 1,02727 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 5,410 | – | 838682 | 202 מתוך 1,162146 מתוך 1,02716 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 32 | 30 | 494333 | 534 מתוך 1,162519 מתוך 1,02752 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 9.9% | 12.4% | 464044 | 615 מתוך 1,151598 מתוך 1,01649 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 37.1% | 25.8% | 605559 | 457 מתוך 1,159455 מתוך 1,02736 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 18.4% | 25.3% | 545446 | 463 מתוך 1,012456 מתוך 1,00336 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 150,500 | 104,300 | 807781 | 236 מתוך 1,160234 מתוך 1,02717 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 77.7% | 69.8% | 613 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.