נווה ים
סמל למ״ס 312 · יהודי · קיבוץ · מחוז חיפה · מועצה אזורית חוף הכרמל · אוכלוסייה 260 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 62.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 11.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה ים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 36.8% | 16.1% | 787667 | 256 מתוך 1,192251 מתוך 1,03828 מתוך 86 |
| הליכוד | 19.8% | 20.5% | 686378 | 386 מתוך 1,192379 מתוך 1,03820 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 11.2% | 6.4% | 595447 | 489 מתוך 1,192474 מתוך 1,03846 מתוך 86 |
| ביחד | 9.7% | 9.3% | 473933 | 629 מתוך 1,192627 מתוך 1,03858 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 5.8% | 5.1% | 716792 | 338 מתוך 1,192335 מתוך 1,0388 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 4.3% | 5.9% | 585447 | 484 מתוך 1,192454 מתוך 1,03844 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 1.7% | 878594 | 153 מתוך 1,192151 מתוך 1,0386 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 3.9% | 5.7% | 534675 | 555 מתוך 1,192549 מתוך 1,03821 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 2.7% | 696480 | 352 מתוך 1,192352 מתוך 1,03816 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494461 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,03829 מתוך 86 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 34.1% | 44.0% | 565075 | 524 מתוך 1,192516 מתוך 1,03822 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 62.0% | 37.8% | 565145 | 522 מתוך 1,192507 מתוך 1,03848 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 2.8% | 686379 | 360 מתוך 1,192359 מתוך 1,03817 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 83.5% | 78.0% | 889093 | 134 מתוך 1,192100 מתוך 1,0387 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 258 | 5,690,682 | 14156 | 1,021 מתוך 1,192876 מתוך 1,03881 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.3% | 64.3% | 0.0% | 22.6% | 70.7% | 115 | העבודה-מימד 33.9% |
| 2009 | 21.3%▲10.0 | 76.4%▲12.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼22.6 | 73.1% | 127 | קדימה 52.0% |
| 2013 | 29.6%▲8.4 | 56.2%▼20.2 | 0.0%±0.0 | 4.9%▲4.9 | 74.0% | 162 | העבודה 25.3% |
| 2015 | 28.2%▼1.4 | 54.6%▼1.6 | 0.0%±0.0 | 15.3%▲10.4 | 79.5% | 163 | המחנה הציוני 40.5% |
| אפר׳ 2019 | 41.2%▲13.0 | 55.6%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 3.3%▼12.1 | 73.0% | 153 | כחול לבן 34.6% |
| ספט׳ 2019 | 38.3%▼2.9 | 57.4%▲1.9 | 0.0%±0.0 | 4.3%▲1.1 | 77.5% | 162 | כחול לבן 39.5% |
| 2020 | 44.3%▲6.0 | 55.7%▼1.7 | 0.0%±0.0 | – | 75.2% | 158 | כחול לבן 44.3% |
| 2021 | 42.5%▼1.8 | 54.2%▼1.4 | 0.0%±0.0 | – | 72.9% | 153 | הליכוד 25.5% |
| 2022 | 46.5%▲4.0 | 51.0%▼3.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 73.5% | 155 | יש עתיד 28.4% |
| 2026 | 34.1%▼12.3 | 62.0%▲11.0 | 0.0%±0.0 | 3.9%▲3.9 | 83.5% | 258 | ישר! 36.8% |
מפקד 2022
| נווה ים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 260 | 9,601,720 | 332 | 1,128 מתוך 1,162995 מתוך 1,02784 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 1,303 | – | 450 | 1,110 מתוך 1,162975 מתוך 1,02786 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625849 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,02739 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 16.5% | 12.4% | 848280 | 180 מתוך 1,151177 מתוך 1,01618 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 24.3% | 25.8% | 322427 | 790 מתוך 1,159782 מתוך 1,02763 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 13.0% | 25.3% | 323216 | 686 מתוך 1,012677 מתוך 1,00357 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 118,000 | 104,300 | 484252 | 596 מתוך 1,160592 מתוך 1,02742 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 90.7% | 69.8% | 117 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עתלית 1.9 ק״מ · עין כרמל 2.1 ק״מ · גבע כרמל 2.9 ק״מ · צרופה 3.8 ק״מ · הבונים 4.7 ק״מ