ברקת
סמל למ״ס 2038 · יהודי · מושב דתי · מחוז המרכז · מועצה אזורית חבל מודיעין · אוכלוסייה 2,110 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 95.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.2 נקודות מאז 2022; עוצמה יהודית הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ברקת | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| עוצמה יהודית | 41.4% | 5.7% | 100100100 | 2 מתוך 1,1922 מתוך 1,0382 מתוך 233 |
| הליכוד | 33.3% | 20.5% | 838088 | 206 מתוך 1,192204 מתוך 1,03830 מתוך 233 |
| ש״ס | 10.7% | 5.3% | 959598 | 56 מתוך 1,19255 מתוך 1,0386 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.0% | 5.1% | 767387 | 281 מתוך 1,192279 מתוך 1,03831 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 1.9% | 5.5% | 949494 | 64 מתוך 1,19260 מתוך 1,03814 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 2.7% | 281815 | 845 מתוך 1,192834 מתוך 1,038195 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.7% | 423443 | 656 מתוך 1,192650 מתוך 1,038121 מתוך 233 |
| ביחד | 1.0% | 9.3% | 1665 | 994 מתוך 1,192967 מתוך 1,038220 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 0.6% | 5.9% | 19119 | 945 מתוך 1,192904 מתוך 1,038212 מתוך 233 |
| ישר! | 0.6% | 16.1% | 1155 | 1,042 מתוך 1,192981 מתוך 1,038221 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 0.2% | 6.4% | 883 | 1,068 מתוך 1,192927 מתוך 1,038221 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 95.7% | 44.0% | 949397 | 70 מתוך 1,19269 מתוך 1,0388 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 2.4% | 37.8% | 1165 | 1,055 מתוך 1,192977 מתוך 1,038222 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.7% | 2.8% | 271815 | 854 מתוך 1,192837 מתוך 1,038196 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 84.6% | 78.0% | 939492 | 81 מתוך 1,19255 מתוך 1,03817 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 1,082 | 5,690,682 | 768375 | 287 מתוך 1,192174 מתוך 1,03858 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 97.5% | 1.6% | 0.0% | 0.6% | 81.5% | 516 | ש״ס 38.6% |
| 2009 | 99.0%▲1.5 | 0.5%▼1.0 | 0.0%±0.0 | 0.3%▼0.2 | 81.5% | 583 | האיחוד הלאומי 40.3% |
| 2013 | 81.7%▼17.2 | 2.1%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 15.6%▲15.3 | 82.6% | 723 | הבית היהודי 25.6% |
| 2015 | 93.1%▲11.3 | 1.5%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 5.2%▼10.5 | 87.8% | 853 | הליכוד 38.2% |
| אפר׳ 2019 | 93.4%▲0.3 | 1.8%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 4.5%▼0.6 | 84.9% | 948 | הליכוד 50.5% |
| ספט׳ 2019 | 94.3%▲1.0 | 1.8%±0.0 | 0.0%±0.0 | 3.5%▼1.0 | 83.8% | 932 | הליכוד 46.6% |
| 2020 | 97.7%▲3.4 | 2.2%▲0.3 | 0.0%±0.0 | – | 82.1% | 923 | הליכוד 59.7% |
| 2021 | 96.0%▼1.7 | 3.7%▲1.5 | 0.0%±0.0 | – | 77.9% | 895 | הליכוד 37.8% |
| 2022 | 96.9%▲1.0 | 2.3%▼1.4 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 84.0% | 1,011 | הציונות הדתית 49.8% |
| 2026 | 95.7%▼1.2 | 2.4%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 1.7%▲1.7 | 84.6% | 1,082 | עוצמה יהודית 41.4% |
מפקד 2022
| ברקת | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 2,110 | 9,601,720 | 778478 | 268 מתוך 1,162162 מתוך 1,02752 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 3,643 | – | 697574 | 356 מתוך 1,162256 מתוך 1,02761 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 24 | 30 | 17168 | 942 מתוך 1,162851 מתוך 1,027208 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 6.8% | 12.4% | 251910 | 859 מתוך 1,151817 מתוך 1,016206 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 12.3% | 25.8% | 953 | 1,059 מתוך 1,159980 מתוך 1,027223 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.5% | 25.3% | 303029 | 699 מתוך 1,012690 מתוך 1,003155 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 84,400 | 104,300 | 1254 | 1,021 מתוך 1,160970 מתוך 1,027221 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 83.0% | 69.8% | 385 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- טירת יהודה 1.0 ק״מ · גבעת כ"ח 1.9 ק״מ · שוהם 2.0 ק״מ · בית עריף 2.4 ק״מ · בני עטרות 3.0 ק״מ