בני עטרות

סמל למ״ס 448 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית חבל מודיעין · אוכלוסייה 960 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 84.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 10.4%2009: מחנה נתניהו 20.3%2013: מחנה נתניהו 17.9%2015: מחנה נתניהו 17.5%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 14.5%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 12.9%2020: מחנה נתניהו 16.1%2021: מחנה נתניהו 13.4%2022: מחנה נתניהו 14.8%2026: מחנה נתניהו 12.1%2006: המחנה שמולו 71.9%2009: המחנה שמולו 73.4%2013: המחנה שמולו 76.7%2015: המחנה שמולו 72.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 79.2%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 72.9%2020: המחנה שמולו 83.3%2021: המחנה שמולו 85.2%2022: המחנה שמולו 83.3%2026: המחנה שמולו 84.3%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.5%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.4%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.4%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%2020: מפלגות ערביות 0.4%2021: מפלגות ערביות 0.4%2022: מפלגות ערביות 0.4%2026: מפלגות ערביות 0.2%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהבני עטרותישראלאחוזוןדירוג
ישר!46.8%16.1%98989727 מתוך 1,19225 מתוך 1,0389 מתוך 233
ביחד16.4%9.3%767356277 מתוך 1,192276 מתוך 1,038104 מתוך 233
הדמוקרטים16.4%6.4%686460381 מתוך 1,192372 מתוך 1,03892 מתוך 233
הליכוד8.7%20.5%433736670 מתוך 1,192650 מתוך 1,038146 מתוך 233
ישראל ביתנו4.7%5.9%646263407 מתוך 1,192378 מתוך 1,03880 מתוך 233
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.2%2.7%554950512 מתוך 1,192511 מתוך 1,038114 מתוך 233
הציונות הדתית וזהות1.3%5.1%221115919 מתוך 1,192910 מתוך 1,038193 מתוך 233
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.3%1.7%393139694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038134 מתוך 233
עוצמה יהודית0.6%5.7%18812958 מתוך 1,192941 מתוך 1,038205 מתוך 233
יהדות התורה0.2%5.5%635856358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03878 מתוך 233
הרשימה המשותפת0.2%8.8%556356411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233
ש״ס0.0%5.3%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.2%0.8%364043622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233
גוש ביבי12.1%44.0%302228831 מתוך 1,192811 מתוך 1,038169 מתוך 233
גוש השינוי84.3%37.8%827974217 מתוך 1,192217 מתוך 1,03861 מתוך 233
המפלגות הערביות0.2%14.7%404639615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038114 מתוך 233
לא התחייבו לגוש3.2%2.8%544848521 מתוך 1,192519 מתוך 1,038115 מתוך 233
אחוז הצבעה83.8%78.0%909184122 מתוך 1,19290 מתוך 1,03835 מתוך 233
קולות כשרים5305,690,682505635593 מתוך 1,192459 מתוך 1,038150 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200610.4%71.9%0.0%16.7%80.2%335קדימה 37.0%
200920.3%▲9.973.4%▲1.50.5%▲0.52.5%▼14.284.0%399קדימה 39.8%
201317.9%▼2.476.7%▲3.30.0%▼0.54.3%▲1.883.8%468יש עתיד 30.6%
201517.5%▼0.472.0%▼4.70.4%▲0.49.1%▲4.883.5%497המחנה הציוני 47.7%
אפר׳ 201914.5%▼3.079.2%▲7.10.4%±0.06.0%▼3.185.1%518כחול לבן 62.0%
ספט׳ 201912.9%▼1.572.9%▼6.20.2%▼0.213.5%▲7.582.4%495כחול לבן 50.9%
202016.1%▲3.183.3%▲10.40.4%▲0.2–83.4%510כחול לבן 63.9%
202113.4%▼2.785.2%▲1.90.4%±0.0–83.1%507יש עתיד 29.2%
202214.8%▲1.483.3%▼1.90.4%±0.00.0%80.4%485יש עתיד 39.6%
202612.1%▼2.884.3%▲1.00.2%▼0.23.2%▲3.283.8%530ישר! 46.8%

מפקד 2022

בני עטרותישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)9609,601,720535837542 מתוך 1,162422 מתוך 1,027141 מתוך 229
תושבים לקמ״ר1,998–283232834 מתוך 1,162701 מתוך 1,027155 מתוך 229
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3330545038443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027122 מתוך 229
בני 65 ומעלה10.1%12.4%484234596 מתוך 1,151581 מתוך 1,016150 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)43.6%25.8%817876220 מתוך 1,159219 מתוך 1,02755 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)19.7%25.3%595962415 מתוך 1,012408 מתוך 1,00383 מתוך 221
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)197,900104,30098989623 מתוך 1,16023 מתוך 1,02710 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202276.9%69.8%647 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים