בארות יצחק

סמל למ״ס 450 · יהודי · קיבוץ דתי · מחוז המרכז · מועצה אזורית חבל מודיעין · אוכלוסייה 500 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 51.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 15.4 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 66.7%2009: מחנה נתניהו 78.9%2013: מחנה נתניהו 73.9%2015: מחנה נתניהו 66.9%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 66.4%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 68.6%2020: מחנה נתניהו 68.0%2021: מחנה נתניהו 65.3%2022: מחנה נתניהו 66.5%2026: מחנה נתניהו 51.1%2006: המחנה שמולו 19.7%2009: המחנה שמולו 13.4%2013: המחנה שמולו 15.5%2015: המחנה שמולו 21.6%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 23.0%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 28.5%2020: המחנה שמולו 29.8%2021: המחנה שמולו 32.1%2022: המחנה שמולו 31.9%2026: המחנה שמולו 42.0%2006: מפלגות ערביות 0.4%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.7%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהבארות יצחקישראלאחוזוןדירוג
הציונות הדתית וזהות26.1%5.1%888694142 מתוך 1,192141 מתוך 1,03816 מתוך 233
ישר!19.3%16.1%463927650 מתוך 1,192635 מתוך 1,038171 מתוך 233
ביחד18.6%9.3%888674135 מתוך 1,192135 מתוך 1,03858 מתוך 233
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה12.9%1.7%989810023 מתוך 1,19222 מתוך 1,0381 מתוך 233
הליכוד8.0%20.5%413434707 מתוך 1,192685 מתוך 1,038155 מתוך 233
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה5.3%2.7%868490153 מתוך 1,192153 מתוך 1,03823 מתוך 233
עוצמה יהודית3.8%5.7%524557567 מתוך 1,192561 מתוך 1,03898 מתוך 233
ישראל ביתנו2.3%5.9%352819766 מתוך 1,192734 מתוך 1,038189 מתוך 233
הדמוקרטים1.9%6.4%322918806 מתוך 1,192738 מתוך 1,038191 מתוך 233
נעם מתחת לאחוז החסימה0.4%0.2%888696120 מתוך 1,192118 מתוך 1,0389 מתוך 233
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.4%0.0%999910011 מתוך 1,1925 מתוך 1,0381 מתוך 233
ש״ס0.0%5.3%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות1.1%0.8%93959572 מתוך 1,19252 מתוך 1,03810 מתוך 233
גוש ביבי51.1%44.0%646074424 מתוך 1,192420 מתוך 1,03862 מתוך 233
גוש השינוי42.0%37.8%464029644 מתוך 1,192622 מתוך 1,038165 מתוך 233
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש5.7%2.8%898894118 מתוך 1,192117 מתוך 1,03816 מתוך 233
אחוז הצבעה68.6%78.0%9821,081 מתוך 1,192954 מתוך 1,038228 מתוך 233
קולות כשרים2645,690,6821517111,007 מתוך 1,192862 מתוך 1,038207 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200666.7%19.7%0.4%11.2%64.3%249האיחוד הלאומי-מפד״ל 52.2%
200978.9%▲12.313.4%▼6.30.0%▼0.46.1%▼5.170.7%261הבית היהודי 49.4%
201373.9%▼5.115.5%▲2.10.0%±0.09.5%▲3.366.4%264הבית היהודי 65.5%
201566.9%▼7.021.6%▲6.10.0%±0.010.4%▲1.068.6%278הבית היהודי 49.6%
אפר׳ 201966.4%▼0.523.0%▲1.40.0%±0.09.5%▼0.970.4%283הימין החדש (מתחת לאחוז החסימה) 26.1%
ספט׳ 201968.6%▲2.228.5%▲5.50.0%±0.02.2%▼7.468.0%274ימינה 47.8%
202068.0%▼0.629.8%▲1.40.7%▲0.7–70.7%275ימינה 45.8%
202165.3%▼2.732.1%▲2.30.0%▼0.7–70.5%277ימינה 43.0%
202266.5%▲1.231.9%▼0.20.0%±0.00.0%68.2%260הבית היהודי (מתחת לאחוז החסימה) 26.5%
202651.1%▼15.442.0%▲10.10.0%±0.05.7%▲5.768.6%264הציונות הדתית וזהות 26.1%

מפקד 2022

בארות יצחקישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)5009,601,720171811955 מתוך 1,162826 מתוך 1,027202 מתוך 229
תושבים לקמ״ר1,472–8971,071 מתוך 1,162937 מתוך 1,027212 מתוך 229
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתדתיחילוני
גיל חציוני2930332817730 מתוך 1,162707 מתוך 1,027186 מתוך 229
בני 65 ומעלה20.5%12.4%94939566 מתוך 1,15166 מתוך 1,01612 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)38.3%25.8%646051414 מתוך 1,159412 מתוך 1,027111 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)18.4%25.3%545456463 מתוך 1,012456 מתוך 1,00396 מתוך 221
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)101,600104,300282010835 מתוך 1,160825 מתוך 1,027206 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202284.5%69.8%324 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים