רינתיה
סמל למ״ס 616 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית חבל מודיעין · אוכלוסייה 1,240 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 60.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רינתיה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 33.7% | 16.1% | 696554 | 366 מתוך 1,192358 מתוך 1,038107 מתוך 233 |
| הליכוד | 26.6% | 20.5% | 767379 | 288 מתוך 1,192284 מתוך 1,03849 מתוך 233 |
| ביחד | 14.4% | 9.3% | 666142 | 397 מתוך 1,192396 מתוך 1,038135 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 7.5% | 6.4% | 514635 | 575 מתוך 1,192554 מתוך 1,038148 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.7% | 5.9% | 646263 | 407 מתוך 1,192378 מתוך 1,03880 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 2.7% | 716669 | 332 מתוך 1,192332 מתוך 1,03871 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 3.7% | 5.7% | 514556 | 577 מתוך 1,192571 מתוך 1,038101 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.0% | 5.1% | 474057 | 610 מתוך 1,192606 מתוך 1,03898 מתוך 233 |
| ש״ס | 1.4% | 5.3% | 696566 | 363 מתוך 1,192356 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.7% | 231318 | 894 מתוך 1,192879 מתוך 1,038186 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635856 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 35.5% | 44.0% | 575167 | 513 מתוך 1,192505 מתוך 1,03878 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 60.3% | 37.8% | 555038 | 533 מתוך 1,192517 מתוך 1,038143 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.0% | 2.8% | 706668 | 339 מתוך 1,192338 מתוך 1,03873 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 80.3% | 78.0% | 687051 | 368 מתוך 1,192304 מתוך 1,038111 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 575 | 5,690,682 | 556242 | 528 מתוך 1,192396 מתוך 1,038134 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 29.5% | 54.3% | 0.3% | 15.9% | 73.8% | 383 | קדימה 29.0% |
| 2009 | 38.0%▲8.5 | 55.9%▲1.6 | 0.0%▼0.3 | 1.4%▼14.5 | 75.2% | 429 | קדימה 31.7% |
| 2013 | 34.6%▼3.4 | 53.3%▼2.7 | 0.8%▲0.8 | 6.9%▲5.5 | 75.8% | 492 | הליכוד ביתנו 25.6% |
| 2015 | 34.9%▲0.3 | 45.1%▼8.2 | 0.2%▼0.6 | 19.9%▲12.9 | 79.2% | 539 | המחנה הציוני 28.4% |
| אפר׳ 2019 | 41.1%▲6.3 | 49.6%▲4.6 | 0.0%▼0.2 | 8.7%▼11.2 | 80.5% | 564 | כחול לבן 38.8% |
| ספט׳ 2019 | 36.5%▼4.6 | 55.5%▲5.9 | 0.0%±0.0 | 7.4%▼1.3 | 77.2% | 542 | כחול לבן 40.8% |
| 2020 | 42.3%▲5.7 | 57.2%▲1.6 | 0.0%±0.0 | – | 77.9% | 537 | כחול לבן 46.0% |
| 2021 | 40.9%▼1.4 | 56.6%▼0.6 | 0.0%±0.0 | – | 75.3% | 511 | הליכוד 27.8% |
| 2022 | 42.4%▲1.5 | 56.0%▼0.5 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 76.0% | 523 | הליכוד 33.3% |
| 2026 | 35.5%▼7.0 | 60.3%▲4.3 | 0.0%▼0.2 | 4.0%▲4.0 | 80.3% | 575 | ישר! 33.7% |
מפקד 2022
| רינתיה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,240 | 9,601,720 | 667361 | 395 מתוך 1,162277 מתוך 1,02791 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 2,427 | – | 465153 | 630 מתוך 1,162500 מתוך 1,027108 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706657 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02781 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 10.9% | 12.4% | 544943 | 529 מתוך 1,151516 מתוך 1,016131 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 35.4% | 25.8% | 555036 | 520 מתוך 1,159517 מתוך 1,027147 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 17.6% | 25.3% | 515154 | 492 מתוך 1,012485 מתוך 1,003101 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 133,800 | 104,300 | 666242 | 391 מתוך 1,160388 מתוך 1,027133 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 63.7% | 69.8% | 989 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נופך 0.7 ק״מ · מזור 0.8 ק״מ · גבעת כ"ח 1.6 ק״מ · בארות יצחק 1.7 ק״מ · נחלים 2.2 ק״מ