נחלים
סמל למ״ס 449 · יהודי · מושב דתי · מחוז המרכז · מועצה אזורית חבל מודיעין · אוכלוסייה 1,550 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 75.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 9.7 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נחלים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 35.0% | 5.1% | 908996 | 119 מתוך 1,192118 מתוך 1,03811 מתוך 233 |
| הליכוד | 20.5% | 20.5% | 696571 | 373 מתוך 1,192366 מתוך 1,03869 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 11.7% | 1.7% | 9797100 | 30 מתוך 1,19229 מתוך 1,0382 מתוך 233 |
| ביחד | 9.5% | 9.3% | 473923 | 633 מתוך 1,192631 מתוך 1,038180 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 6.8% | 5.7% | 666274 | 396 מתוך 1,192393 מתוך 1,03861 מתוך 233 |
| ישר! | 6.2% | 16.1% | 271913 | 870 מתוך 1,192838 מתוך 1,038203 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.0% | 2.7% | 848286 | 179 מתוך 1,192179 מתוך 1,03829 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 1.4% | 5.9% | 271912 | 867 מתוך 1,192832 מתוך 1,038202 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 0.8% | 6.4% | 19198 | 941 מתוך 1,192828 מתוך 1,038213 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 0.2% | 939299 | 76 מתוך 1,19275 מתוך 1,0383 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.5% | 5.3% | 534847 | 519 מתוך 1,192505 מתוך 1,038112 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.4% | 5.5% | 777477 | 231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03843 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647376 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03840 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485643 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 959795 | 28 מתוך 1,19222 מתוך 1,0389 מתוך 233 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.8% | 899291 | 105 מתוך 1,19270 מתוך 1,03815 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 75.7% | 44.0% | 797589 | 257 מתוך 1,192256 מתוך 1,03826 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 17.9% | 37.8% | 302314 | 836 מתוך 1,192800 מתוך 1,038201 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576562 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03866 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 5.1% | 2.8% | 858287 | 172 מתוך 1,192171 מתוך 1,03828 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 81.5% | 78.0% | 788063 | 252 מתוך 1,192201 מתוך 1,03880 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 777 | 5,690,682 | 707868 | 357 מתוך 1,192234 מתוך 1,03875 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 90.7% | 5.1% | 0.0% | 4.1% | 85.6% | 631 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 73.9% |
| 2009 | 96.0%▲5.4 | 2.4%▼2.6 | 0.0%±0.0 | 0.8%▼3.4 | 87.0% | 657 | הבית היהודי 52.1% |
| 2013 | 88.7%▼7.3 | 6.5%▲4.0 | 0.0%±0.0 | 4.3%▲3.5 | 86.0% | 726 | הבית היהודי 67.8% |
| 2015 | 90.1%▲1.4 | 7.5%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 2.4%▼1.9 | 85.9% | 746 | הבית היהודי 62.3% |
| אפר׳ 2019 | 85.4%▼4.7 | 8.5%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 6.1%▲3.7 | 84.9% | 765 | איחוד מפלגות הימין 37.3% |
| ספט׳ 2019 | 86.8%▲1.4 | 9.7%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 3.4%▼2.8 | 82.1% | 740 | ימינה 60.5% |
| 2020 | 89.0%▲2.2 | 10.5%▲0.8 | 0.1%▲0.1 | – | 84.5% | 763 | ימינה 57.9% |
| 2021 | 88.0%▼1.0 | 11.4%▲0.9 | 0.0%▼0.1 | – | 82.9% | 748 | ימינה 40.4% |
| 2022 | 85.4%▼2.5 | 12.7%▲1.3 | 0.3%▲0.3 | 0.0% | 80.7% | 727 | הציונות הדתית 47.9% |
| 2026 | 75.7%▼9.7 | 17.9%▲5.2 | 0.4%▲0.1 | 5.1%▲5.1 | 81.5% | 777 | הציונות הדתית וזהות 35.0% |
מפקד 2022
| נחלים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,550 | 9,601,720 | 738072 | 318 מתוך 1,162203 מתוך 1,02765 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,919 | – | 252827 | 873 מתוך 1,162740 מתוך 1,027167 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 27 | 30 | 252112 | 832 מתוך 1,162784 מתוך 1,027197 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 13.9% | 12.4% | 696660 | 344 מתוך 1,151337 מתוך 1,01690 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 49.2% | 25.8% | 929191 | 92 מתוך 1,15991 מתוך 1,02721 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 23.4% | 25.3% | 707074 | 308 מתוך 1,012302 מתוך 1,00358 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 110,500 | 104,300 | 403218 | 697 מתוך 1,160691 מתוך 1,027189 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 77.7% | 69.8% | 612 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מזור 1.5 ק״מ · מגשימים 1.9 ק״מ · נופך 1.9 ק״מ · בארות יצחק 2.0 ק״מ · רינתיה 2.2 ק״מ