מגשימים
סמל למ״ס 722 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית דרום השרון · אוכלוסייה 910 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 78.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מגשימים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 41.9% | 16.1% | 939290 | 85 מתוך 1,19282 מתוך 1,03824 מתוך 233 |
| ביחד | 18.7% | 9.3% | 898776 | 129 מתוך 1,192129 מתוך 1,03855 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 14.6% | 6.4% | 646053 | 426 מתוך 1,192416 מתוך 1,038110 מתוך 233 |
| הליכוד | 11.7% | 20.5% | 514647 | 576 מתוך 1,192561 מתוך 1,038124 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 3.6% | 5.9% | 494436 | 590 מתוך 1,192559 מתוך 1,038145 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 2.7% | 635757 | 418 מתוך 1,192418 מתוך 1,03894 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.0% | 5.1% | 322331 | 787 מתוך 1,192779 מתוך 1,038150 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 1.7% | 5.7% | 342533 | 780 מתוך 1,192770 מתוך 1,038153 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.7% | 423443 | 656 מתוך 1,192650 מתוך 1,038121 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706767 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03855 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647376 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03840 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556356 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,03856 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 17.1% | 44.0% | 393239 | 721 מתוך 1,192707 מתוך 1,038143 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 78.8% | 37.8% | 736964 | 322 מתוך 1,192315 מתוך 1,03885 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627172 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,03848 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 3.6% | 2.8% | 635757 | 425 מתוך 1,192424 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 83.3% | 78.0% | 878980 | 146 מתוך 1,192111 מתוך 1,03846 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 589 | 5,690,682 | 586446 | 505 מתוך 1,192375 מתוך 1,038125 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 22.4% | 61.8% | 0.0% | 14.7% | 73.5% | 380 | קדימה 41.8% |
| 2009 | 32.1%▲9.7 | 62.7%▲0.9 | 0.2%▲0.2 | 0.7%▼14.0 | 76.4% | 421 | קדימה 42.5% |
| 2013 | 27.9%▼4.2 | 64.9%▲2.2 | 0.2%±0.0 | 3.2%▲2.5 | 77.1% | 498 | יש עתיד 27.9% |
| 2015 | 23.7%▼4.3 | 65.6%▲0.7 | 0.0%▼0.2 | 10.4%▲7.2 | 75.5% | 482 | המחנה הציוני 40.0% |
| אפר׳ 2019 | 23.6%▼0.1 | 72.6%▲7.1 | 0.0%±0.0 | 3.4%▼7.0 | 78.6% | 526 | כחול לבן 58.2% |
| ספט׳ 2019 | 18.4%▼5.2 | 76.7%▲4.0 | 0.0%±0.0 | 4.9%▲1.5 | 78.1% | 527 | כחול לבן 60.5% |
| 2020 | 22.3%▲3.9 | 77.5%▲0.9 | 0.0%±0.0 | – | 78.7% | 530 | כחול לבן 66.0% |
| 2021 | 23.0%▲0.7 | 75.6%▼2.0 | 0.0%±0.0 | – | 79.1% | 549 | יש עתיד 28.6% |
| 2022 | 21.8%▼1.1 | 76.4%▲0.9 | 0.6%▲0.6 | 0.0% | 75.7% | 518 | יש עתיד 43.2% |
| 2026 | 17.1%▼4.7 | 78.8%▲2.3 | 0.5%▼0.1 | 3.6%▲3.6 | 83.3% | 589 | ישר! 41.9% |
מפקד 2022
| מגשימים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 910 | 9,601,720 | 485432 | 583 מתוך 1,162461 מתוך 1,027151 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,230 | – | 333 | 1,127 מתוך 1,162992 מתוך 1,027223 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838176 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02744 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 16.7% | 12.4% | 858382 | 174 מתוך 1,151171 מתוך 1,01642 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 44.2% | 25.8% | 838180 | 190 מתוך 1,159189 מתוך 1,02747 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 15.2% | 25.3% | 424243 | 588 מתוך 1,012579 מתוך 1,003126 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 189,700 | 104,300 | 969693 | 42 מתוך 1,16042 מתוך 1,02716 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.7% | 69.8% | 397 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בארות יצחק 1.3 ק״מ · נחלים 1.9 ק״מ · יהוד-מונוסון 1.9 ק״מ · סביון 1.9 ק״מ · נופך 2.1 ק״מ