רמת הנשיא
שכונה בבת ים · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 11,640 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 52.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת הנשיא | בת ים | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 28.4% | 33.5% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 17.0% | 14.6% | 5.9% |
| ישר! | 15.2% | 17.5% | 16.1% |
| ש״ס | 10.7% | 6.2% | 5.3% |
| ביחד | 8.1% | 8.7% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 6.0% | 6.4% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.8% | 3.2% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 3.6% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 2.5% | 3.0% | 6.4% |
| יהדות התורה | 1.5% | 0.8% | 5.5% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.3% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.5% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 52.6% | 51.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 42.8% | 43.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.5% | 3.7% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 58.0% | 55.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 7,629 | 71,087 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 52.0% | 36.2% | 0.1% | 9.9% | 52.5% | 7,259 | קדימה 23.7% |
| 2009 | 66.8%▲14.9 | 30.6%▼5.5 | 0.3%▲0.2 | 0.2%▼9.7 | 53.3% | 7,502 | ישראל ביתנו 23.5% |
| 2013 | 61.1%▼5.7 | 32.6%▲2.0 | 0.1%▼0.2 | 2.5%▲2.3 | 54.6% | 7,650 | הליכוד ביתנו 34.0% |
| 2015 | 65.4%▲4.3 | 23.1%▼9.5 | 0.1%±0.0 | 11.1%▲8.6 | 57.9% | 8,103 | הליכוד 28.5% |
| אפר׳ 2019 | 72.1%▲6.7 | 22.8%▼0.3 | 0.2%▲0.1 | 4.0%▼7.0 | 55.3% | 7,791 | הליכוד 32.4% |
| ספט׳ 2019 | 53.7%▼18.3 | 25.4%▲2.6 | 0.1%▼0.1 | 20.2%▲16.2 | 55.5% | 7,816 | הליכוד 30.1% |
| 2020 | 58.0%▲4.3 | 41.6%▲16.2 | 0.1%±0.0 | – | 55.4% | 7,802 | הליכוד 35.2% |
| 2021 | 55.3%▼2.8 | 43.0%▲1.4 | 0.1%±0.0 | – | 51.9% | 7,286 | הליכוד 29.1% |
| 2022 | 58.8%▲3.5 | 39.2%▼3.8 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 54.2% | 7,594 | הליכוד 29.2% |
| 2026 | 52.6%▼6.2 | 42.8%▲3.6 | 0.3%▲0.2 | 3.5%▲3.5 | 58.0% | 7,629 | הליכוד 28.4% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 511 | חילוני | 2,680 | 4,208 | 53.0% | 42.9% | 0.2% |
| 512 | חילוני | 2,850 | הערכה (אזור 511) | 53.0% | 42.9% | 0.2% |
| 513 | חילוני | 3,010 | הערכה (אזור 514) | 52.2% | 42.6% | 0.5% |
| 514 | חילוני | 3,100 | 3,421 | 52.2% | 42.6% | 0.5% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.