בת ים
סמל למ״ס 6200 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז תל אביב · אוכלוסייה 128,150 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 51.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בת ים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 33.5% | 20.5% | 838192 | 204 מתוך 1,192202 מתוך 1,0382 מתוך 13 |
| ישר! | 17.5% | 16.1% | 433717 | 672 מתוך 1,192655 מתוך 1,03811 מתוך 13 |
| ישראל ביתנו | 14.6% | 5.9% | 9899100 | 23 מתוך 1,1927 מתוך 1,0381 מתוך 13 |
| ביחד | 8.7% | 9.3% | 443617 | 662 מתוך 1,192660 מתוך 1,03811 מתוך 13 |
| עוצמה יהודית | 6.4% | 5.7% | 656075 | 416 מתוך 1,192412 מתוך 1,0384 מתוך 13 |
| ש״ס | 6.2% | 5.3% | 908867 | 120 מתוך 1,192118 מתוך 1,0385 מתוך 13 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 2.7% | 635767 | 418 מתוך 1,192418 מתוך 1,0384 מתוך 13 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.2% | 5.1% | 514492 | 576 מתוך 1,192572 מתוך 1,0382 מתוך 13 |
| הדמוקרטים | 3.0% | 6.4% | 393517 | 725 מתוך 1,192672 מתוך 1,03811 מתוך 13 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393142 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,0388 מתוך 13 |
| יהדות התורה | 0.8% | 5.5% | 878683 | 135 מתוך 1,192131 מתוך 1,0383 מתוך 13 |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 8.8% | 768783 | 256 מתוך 1,192107 מתוך 1,0383 מתוך 13 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485517 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,0387 מתוך 13 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 767475 | 228 מתוך 1,192224 מתוך 1,0381 מתוך 13 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.8% | 828692 | 176 מתוך 1,192116 מתוך 1,0382 מתוך 13 |
| גוש ביבי | 51.3% | 44.0% | 656067 | 422 מתוך 1,192418 מתוך 1,0385 מתוך 13 |
| גוש השינוי | 43.7% | 37.8% | 474133 | 635 מתוך 1,192615 מתוך 1,0389 מתוך 13 |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 14.7% | 677758 | 356 מתוך 1,192203 מתוך 1,0384 מתוך 13 |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 2.8% | 645975 | 406 מתוך 1,192405 מתוך 1,0384 מתוך 13 |
| אחוז הצבעה | 55.2% | 78.0% | 110 | 1,175 מתוך 1,1921,029 מתוך 1,03813 מתוך 13 |
| קולות כשרים | 71,087 | 5,690,682 | 999967 | 14 מתוך 1,19211 מתוך 1,0385 מתוך 13 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 47.9% | 38.6% | 0.2% | 11.7% | 50.0% | 60,680 | קדימה 25.2% |
| 2009 | 63.7%▲15.8 | 32.9%▼5.7 | 0.3%▲0.1 | 0.3%▼11.4 | 50.6% | 61,855 | הליכוד 25.9% |
| 2013 | 57.9%▼5.8 | 35.2%▲2.3 | 0.2%▼0.1 | 2.8%▲2.5 | 52.3% | 63,960 | הליכוד ביתנו 36.6% |
| 2015 | 61.7%▲3.9 | 25.3%▼9.9 | 0.2%±0.0 | 12.4%▲9.6 | 55.8% | 68,204 | הליכוד 33.4% |
| אפר׳ 2019 | 68.4%▲6.6 | 25.7%▲0.4 | 0.2%±0.0 | 4.9%▼7.6 | 52.3% | 64,378 | הליכוד 38.5% |
| ספט׳ 2019 | 53.3%▼15.1 | 27.9%▲2.3 | 0.2%±0.0 | 18.0%▲13.1 | 52.0% | 64,156 | הליכוד 37.7% |
| 2020 | 56.7%▲3.4 | 42.5%▲14.6 | 0.3%▲0.1 | – | 52.3% | 64,615 | הליכוד 42.8% |
| 2021 | 53.8%▼2.9 | 44.0%▲1.5 | 0.2%▼0.1 | – | 48.6% | 59,723 | הליכוד 35.8% |
| 2022 | 57.9%▲4.1 | 40.0%▼4.0 | 0.3%▲0.1 | 0.0% | 50.8% | 62,761 | הליכוד 35.7% |
| 2026 | 51.3%▼6.5 | 43.7%▲3.7 | 0.6%▲0.2 | 3.7%▲3.7 | 55.2% | 71,087 | הליכוד 33.5% |
מפקד 2022
| בת ים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 128,150 | 9,601,720 | 999967 | 15 מתוך 1,16212 מתוך 1,0275 מתוך 13 |
| תושבים לקמ״ר | 18,492 | – | 10010083 | 6 מתוך 1,1626 מתוך 1,0273 מתוך 13 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 44 | 30 | 9998100 | 14 מתוך 1,16214 מתוך 1,0271 מתוך 13 |
| בני 65 ומעלה | 24.6% | 12.4% | 9898100 | 25 מתוך 1,15125 מתוך 1,0161 מתוך 13 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 20.5% | 25.8% | 261825 | 854 מתוך 1,159842 מתוך 1,02710 מתוך 13 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 28.3% | 25.3% | 808083 | 202 מתוך 1,012198 מתוך 1,0033 מתוך 13 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 93,900 | 104,300 | 20128 | 926 מתוך 1,160907 מתוך 1,02712 מתוך 13 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 63.6% | 69.8% | 990 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- שכונות (9)
- המרכז · חוף הסלע · מע בת ים · עמידר · קריית באבוב · רמת הנשיא · רמת יוסף · שיכון ותיקים · שכונת הקרוואנים
- אזורים סטטיסטיים (48)
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115 חוף הסלע
- 117
- 118 שיכון ותיקים
- 121
- 122
- 211
- 212
- 213
- 214
- 221
- 222
- 223 קריית באבוב
- 224
- 225
- 226
- 231 שכונת הקרוואנים
- 232 מע בת ים
- 233 אזור התעשיה
- 235 שכונת הקרוואנים
- 311 שיכון ותיקים
- 312 שיכון ותיקים
- 313 רמות ים
- 314 שיכון ותיקים
- 315 המרכז
- 316 שיכון ותיקים
- 317 ותיקים
- 321 שיכון ותיקים
- 322 שיכון ותיקים
- 411 עמידר
- 412 עמידר
- 413 עמידר
- 414 עמידר
- 415 עמידר
- 421 רמת יוסף
- 422 רמת יוסף
- 423 רמת יוסף
- 511 רמת הנשיא
- 512 רמת הנשיא
- 513 רמת הנשיא
- 514 רמת הנשיא
- 521 קריית באבוב
- 522 קרית באבוב
- 523 קריית באבוב
- 524 קריית באבוב
- היישובים הקרובים
- חולון 2.8 ק״מ · מקווה ישראל 3.1 ק״מ · אזור 5.4 ק״מ · משמר השבעה 7.0 ק״מ · תל אביב-יפו 7.3 ק״מ