אזור
סמל למ״ס 565 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז תל אביב · אוכלוסייה 13,190 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 54.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אזור | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 33.1% | 20.5% | 828083 | 209 מתוך 1,192207 מתוך 1,0383 מתוך 13 |
| ישר! | 20.8% | 16.1% | 474033 | 628 מתוך 1,192613 מתוך 1,0389 מתוך 13 |
| ביחד | 10.6% | 9.3% | 504325 | 593 מתוך 1,192591 מתוך 1,03810 מתוך 13 |
| ש״ס | 8.7% | 5.3% | 949383 | 75 מתוך 1,19274 מתוך 1,0383 מתוך 13 |
| עוצמה יהודית | 7.4% | 5.7% | 696492 | 370 מתוך 1,192367 מתוך 1,0382 מתוך 13 |
| ישראל ביתנו | 5.5% | 5.9% | 777650 | 265 מתוך 1,192237 מתוך 1,0386 מתוך 13 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.2% | 2.7% | 7470100 | 295 מתוך 1,192295 מתוך 1,0381 מתוך 13 |
| הדמוקרטים | 3.5% | 6.4% | 413725 | 695 מתוך 1,192649 מתוך 1,03810 מתוך 13 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.0% | 5.1% | 474075 | 610 מתוך 1,192606 מתוך 1,0383 מתוך 13 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.7% | 5752100 | 473 מתוך 1,192469 מתוך 1,0381 מתוך 13 |
| יהדות התורה | 0.5% | 5.5% | 817950 | 197 מתוך 1,192191 מתוך 1,0385 מתוך 13 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485517 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,0387 מתוך 13 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485617 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,03810 מתוך 13 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 9597100 | 34 מתוך 1,19222 מתוך 1,0381 מתוך 13 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 767475 | 228 מתוך 1,192224 מתוך 1,0381 מתוך 13 |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485450 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,0385 מתוך 13 |
| גוש ביבי | 54.7% | 44.0% | 666283 | 400 מתוך 1,192397 מתוך 1,0383 מתוך 13 |
| גוש השינוי | 40.4% | 37.8% | 453917 | 657 מתוך 1,192635 מתוך 1,03811 מתוך 13 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495625 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,0388 מתוך 13 |
| לא התחייבו לגוש | 4.3% | 2.8% | 7571100 | 281 מתוך 1,192280 מתוך 1,0381 מתוך 13 |
| אחוז הצבעה | 73.0% | 78.0% | 212050 | 937 מתוך 1,192825 מתוך 1,0387 מתוך 13 |
| קולות כשרים | 7,301 | 5,690,682 | 909317 | 123 מתוך 1,19274 מתוך 1,03811 מתוך 13 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 36.9% | 47.1% | 0.1% | 14.8% | 61.5% | 4,945 | קדימה 28.0% |
| 2009 | 51.8%▲15.0 | 45.1%▼2.0 | 0.2%▲0.1 | 0.3%▼14.5 | 62.7% | 5,206 | קדימה 31.7% |
| 2013 | 48.4%▼3.5 | 46.4%▲1.3 | 0.1%▼0.1 | 2.9%▲2.5 | 67.6% | 6,136 | הליכוד ביתנו 28.5% |
| 2015 | 51.2%▲2.8 | 36.2%▼10.2 | 0.0%▼0.1 | 12.3%▲9.4 | 70.6% | 6,466 | הליכוד 30.8% |
| אפר׳ 2019 | 56.9%▲5.7 | 37.0%▲0.8 | 0.1%▲0.1 | 5.4%▼6.9 | 69.1% | 6,648 | הליכוד 37.0% |
| ספט׳ 2019 | 53.6%▼3.3 | 39.4%▲2.4 | 0.1%±0.0 | 6.4%▲1.0 | 68.0% | 6,568 | הליכוד 36.1% |
| 2020 | 57.2%▲3.6 | 41.9%▲2.5 | 0.4%▲0.2 | – | 68.8% | 6,689 | הליכוד 41.1% |
| 2021 | 54.6%▼2.6 | 43.2%▲1.3 | 0.2%▼0.2 | – | 66.1% | 6,533 | הליכוד 34.6% |
| 2022 | 58.7%▲4.0 | 39.8%▼3.4 | 0.1%▼0.1 | 0.0% | 68.3% | 6,823 | הליכוד 33.9% |
| 2026 | 54.7%▼3.9 | 40.4%▲0.6 | 0.3%▲0.1 | 4.3%▲4.3 | 73.0% | 7,301 | הליכוד 33.1% |
מפקד 2022
| אזור | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 13,190 | 9,601,720 | 909317 | 120 מתוך 1,16275 מתוך 1,02711 מתוך 13 |
| תושבים לקמ״ר | 6,765 | – | 899025 | 133 מתוך 1,162103 מתוך 1,02710 מתוך 13 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706625 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,0279 מתוך 13 |
| בני 65 ומעלה | 15.7% | 12.4% | 807833 | 223 מתוך 1,151220 מתוך 1,0169 מתוך 13 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 20.3% | 25.8% | 251717 | 859 מתוך 1,159846 מתוך 1,02711 מתוך 13 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 13.7% | 25.3% | 353517 | 659 מתוך 1,012650 מתוך 1,00311 מתוך 13 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 112,800 | 104,300 | 423533 | 668 מתוך 1,160662 מתוך 1,0279 מתוך 13 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 73.7% | 69.8% | 765 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.