גנות
סמל למ״ס 836 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית שדות דן · אוכלוסייה 460 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 64.0% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גנות | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 35.3% | 16.1% | 747060 | 309 מתוך 1,192302 מתוך 1,03892 מתוך 233 |
| הליכוד | 21.7% | 20.5% | 716775 | 350 מתוך 1,192344 מתוך 1,03860 מתוך 233 |
| ביחד | 15.0% | 9.3% | 696446 | 363 מתוך 1,192362 מתוך 1,038125 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 9.3% | 6.4% | 555042 | 534 מתוך 1,192516 מתוך 1,038135 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.3% | 2.7% | 868490 | 153 מתוך 1,192153 מתוך 1,03823 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.3% | 5.9% | 585451 | 484 מתוך 1,192454 מתוך 1,038107 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 3.0% | 5.7% | 463949 | 634 מתוך 1,192627 מתוך 1,038117 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.0% | 5.1% | 474057 | 610 מתוך 1,192606 מתוך 1,03898 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 1.0% | 5.5% | 908989 | 112 מתוך 1,192108 מתוך 1,03825 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.7% | 302127 | 796 מתוך 1,192786 מתוך 1,038160 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.3% | 5.3% | 443841 | 605 מתוך 1,192585 מתוך 1,038130 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647376 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03840 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485460 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03868 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 30.0% | 44.0% | 534760 | 563 מתוך 1,192552 מתוך 1,03893 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 64.0% | 37.8% | 585341 | 506 מתוך 1,192492 מתוך 1,038137 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495652 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,03890 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 5.3% | 2.8% | 868489 | 157 מתוך 1,192156 מתוך 1,03824 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 80.0% | 78.0% | 666847 | 397 מתוך 1,192327 מתוך 1,038122 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 300 | 5,690,682 | 192112 | 960 מתוך 1,192816 מתוך 1,038204 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 23.9% | 62.4% | 0.4% | 12.4% | 73.5% | 226 | קדימה 39.8% |
| 2009 | 35.4%▲11.5 | 62.6%▲0.2 | 0.0%▼0.4 | 0.8%▼11.6 | 73.3% | 243 | קדימה 44.4% |
| 2013 | 30.4%▼4.9 | 65.7%▲3.2 | 0.3%▲0.3 | 2.1%▲1.3 | 81.0% | 289 | יש עתיד 32.9% |
| 2015 | 32.4%▲1.9 | 59.5%▼6.2 | 0.0%▼0.3 | 8.1%▲6.0 | 82.4% | 284 | המחנה הציוני 32.7% |
| אפר׳ 2019 | 36.0%▲3.6 | 58.4%▼1.1 | 0.0%±0.0 | 5.2%▼2.9 | 76.7% | 267 | כחול לבן 47.6% |
| ספט׳ 2019 | 32.6%▼3.4 | 59.9%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 6.7%▲1.5 | 78.1% | 267 | כחול לבן 46.1% |
| 2020 | 36.6%▲4.0 | 63.4%▲3.5 | 0.0%±0.0 | – | 76.6% | 268 | כחול לבן 51.9% |
| 2021 | 34.1%▼2.5 | 64.0%▲0.6 | 0.0%±0.0 | – | 75.7% | 267 | הליכוד 23.2% |
| 2022 | 31.0%▼3.1 | 64.6%▲0.5 | 1.1%▲1.1 | 0.0% | 78.6% | 271 | יש עתיד 27.3% |
| 2026 | 30.0%▼1.0 | 64.0%▼0.6 | 0.3%▼0.8 | 5.3%▲5.3 | 80.0% | 300 | ישר! 35.3% |
מפקד 2022
| גנות | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 460 | 9,601,720 | 131410 | 1,003 מתוך 1,162874 מתוך 1,027205 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,122 | – | 222 | 1,142 מתוך 1,1621,007 מתוך 1,027225 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706657 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02781 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 16.4% | 12.4% | 848279 | 188 מתוך 1,151185 מתוך 1,01648 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 29.6% | 25.8% | 423526 | 674 מתוך 1,159670 מתוך 1,027168 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 23.1% | 25.3% | 696973 | 316 מתוך 1,012310 מתוך 1,00361 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 106,000 | 104,300 | 332513 | 778 מתוך 1,160771 מתוך 1,027199 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 78.3% | 69.8% | 584 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- חמ"ד 1.0 ק״מ · משמר השבעה 1.0 ק״מ · בית דגן 1.9 ק״מ · אזור 2.1 ק״מ · אור יהודה 2.7 ק״מ