בית דגן
סמל למ״ס 466 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז המרכז · אוכלוסייה 7,620 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 61.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בית דגן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 38.9% | 20.5% | 868491 | 164 מתוך 1,192163 מתוך 1,03823 מתוך 233 |
| ישר! | 16.9% | 16.1% | 423624 | 687 מתוך 1,192669 מתוך 1,038178 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 10.8% | 5.7% | 797689 | 243 מתוך 1,192242 מתוך 1,03826 מתוך 233 |
| ביחד | 10.4% | 9.3% | 494225 | 604 מתוך 1,192602 מתוך 1,038174 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.7% | 2.7% | 817881 | 215 מתוך 1,192215 מתוך 1,03841 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.3% | 5.1% | 625773 | 445 מתוך 1,192441 מתוך 1,03862 מתוך 233 |
| ש״ס | 4.3% | 5.3% | 838184 | 194 מתוך 1,192190 מתוך 1,03838 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.1% | 5.9% | 565246 | 522 מתוך 1,192492 מתוך 1,038123 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 2.5% | 6.4% | 363221 | 752 מתוך 1,192696 מתוך 1,038183 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 1.7% | 635872 | 415 מתוך 1,192412 מתוך 1,03861 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.6% | 5.5% | 848284 | 172 מתוך 1,192168 מתוך 1,03835 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 61.1% | 44.0% | 706581 | 364 מתוך 1,192362 מתוך 1,03845 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 33.8% | 37.8% | 413523 | 702 מתוך 1,192678 מתוך 1,038179 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354030 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,038143 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 4.8% | 2.8% | 827982 | 207 מתוך 1,192206 מתוך 1,03838 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 78.8% | 78.0% | 545528 | 534 מתוך 1,192456 מתוך 1,038162 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 4,508 | 5,690,682 | 879185 | 159 מתוך 1,19292 מתוך 1,03835 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 46.6% | 39.7% | 0.2% | 12.7% | 67.5% | 2,536 | קדימה 23.4% |
| 2009 | 61.6%▲15.0 | 35.6%▼4.1 | 0.1%±0.0 | 0.4%▼12.3 | 69.7% | 3,007 | הליכוד 35.4% |
| 2013 | 53.9%▼7.7 | 37.1%▲1.6 | 0.2%±0.0 | 7.7%▲7.3 | 73.0% | 3,414 | הליכוד ביתנו 30.6% |
| 2015 | 58.3%▲4.4 | 28.2%▼9.0 | 0.1%▼0.1 | 13.2%▲5.5 | 78.1% | 3,757 | הליכוד 38.4% |
| אפר׳ 2019 | 65.7%▲7.4 | 27.9%▼0.2 | 0.1%±0.0 | 6.0%▼7.2 | 76.1% | 3,813 | הליכוד 46.9% |
| ספט׳ 2019 | 64.1%▼1.6 | 31.7%▲3.8 | 0.1%±0.0 | 3.9%▼2.1 | 75.8% | 3,840 | הליכוד 46.7% |
| 2020 | 67.2%▲3.1 | 32.4%▲0.7 | 0.1%±0.0 | – | 75.0% | 3,813 | הליכוד 52.3% |
| 2021 | 63.9%▼3.3 | 34.1%▲1.6 | 0.1%±0.0 | – | 72.5% | 3,731 | הליכוד 42.5% |
| 2022 | 66.4%▲2.4 | 32.3%▼1.8 | 0.0%▼0.1 | 0.0% | 75.8% | 4,174 | הליכוד 38.7% |
| 2026 | 61.1%▼5.2 | 33.8%▲1.5 | 0.1%±0.0 | 4.8%▲4.7 | 78.8% | 4,508 | הליכוד 38.9% |
מפקד 2022
| בית דגן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 7,620 | 9,601,720 | 869185 | 160 מתוך 1,16293 מתוך 1,02735 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 7,118 | – | 909189 | 118 מתוך 1,16290 מתוך 1,02726 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625847 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027101 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 12.8% | 12.4% | 646053 | 409 מתוך 1,151401 מתוך 1,016108 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 19.0% | 25.8% | 221514 | 900 מתוך 1,159876 מתוך 1,027198 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 11.5% | 25.3% | 262622 | 749 מתוך 1,012740 מתוך 1,003172 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 122,200 | 104,300 | 554929 | 526 מתוך 1,160522 מתוך 1,027163 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 77.6% | 69.8% | 619 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- משמר השבעה 1.2 ק״מ · גנות 1.9 ק״מ · כפר חב"ד 2.2 ק״מ · חמ"ד 2.2 ק״מ · צפרייה 2.5 ק״מ