כפר חב"ד
סמל למ״ס 696 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז המרכז · מועצה אזורית שדות דן · אוכלוסייה 6,380 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 97.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.6 נקודות מאז 2022; עוצמה יהודית הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר חב"ד | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| עוצמה יהודית | 55.0% | 5.7% | 100100100 | 1 מתוך 1,1921 מתוך 1,0381 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 19.4% | 5.1% | 868492 | 162 מתוך 1,192161 מתוך 1,03820 מתוך 233 |
| הליכוד | 10.4% | 20.5% | 484243 | 616 מתוך 1,192599 מתוך 1,038133 מתוך 233 |
| ש״ס | 5.9% | 5.3% | 888791 | 130 מתוך 1,192128 מתוך 1,03819 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 5.6% | 5.5% | 979798 | 36 מתוך 1,19234 מתוך 1,0385 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 1.7% | 211116 | 921 מתוך 1,192906 מתוך 1,038192 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 2.7% | 1445 | 1,004 מתוך 1,192978 מתוך 1,038220 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 0.5% | 5.9% | 18107 | 963 מתוך 1,192920 מתוך 1,038214 מתוך 233 |
| ביחד | 0.4% | 9.3% | 1234 | 1,038 מתוך 1,1921,003 מתוך 1,038223 מתוך 233 |
| ישר! | 0.3% | 16.1% | 732 | 1,082 מתוך 1,1921,000 מתוך 1,038225 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 0.3% | 6.4% | 10116 | 1,040 מתוך 1,192905 מתוך 1,038219 מתוך 233 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 817989 | 178 מתוך 1,192176 מתוך 1,03815 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485643 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485549 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03886 מתוך 233 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.8% | 899291 | 105 מתוך 1,19270 מתוך 1,03815 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 97.1% | 44.0% | 969699 | 44 מתוך 1,19243 מתוך 1,0383 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 1.3% | 37.8% | 731 | 1,104 מתוך 1,192999 מתוך 1,038228 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354030 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,038143 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 0.5% | 2.8% | 1445 | 1,007 מתוך 1,192978 מתוך 1,038220 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 68.0% | 78.0% | 982 | 1,088 מתוך 1,192960 מתוך 1,038229 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 3,188 | 5,690,682 | 859083 | 181 מתוך 1,192103 מתוך 1,03840 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 98.8% | 0.2% | 0.1% | 0.8% | 65.5% | 1,702 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 35.2% |
| 2009 | 98.7%▼0.1 | 0.2%±0.0 | 0.0%▼0.1 | 0.1%▼0.7 | 65.2% | 1,948 | האיחוד הלאומי 71.9% |
| 2013 | 97.4%▼1.3 | 0.3%▲0.1 | 0.1%▲0.1 | 2.1%▲2.0 | 69.1% | 2,380 | עוצמה לישראל (מתחת לאחוז החסימה) 53.7% |
| 2015 | 98.2%▲0.8 | 0.3%±0.0 | 0.0%▼0.1 | 1.3%▼0.8 | 70.9% | 2,611 | יחד (מתחת לאחוז החסימה) 74.8% |
| אפר׳ 2019 | 96.2%▼2.0 | 0.3%±0.0 | 0.1%▲0.1 | 3.3%▲2.0 | 68.3% | 2,790 | איחוד מפלגות הימין 55.6% |
| ספט׳ 2019 | 99.0%▲2.8 | 0.7%▲0.4 | 0.0%▼0.1 | 0.3%▼3.0 | 67.7% | 2,795 | יהדות התורה 38.1% |
| 2020 | 99.0%±0.0 | 0.8%▲0.1 | 0.1%▲0.1 | – | 68.3% | 2,838 | יהדות התורה 39.2% |
| 2021 | 98.0%▼0.9 | 1.2%▲0.5 | 0.0%±0.0 | – | 65.7% | 2,810 | הציונות הדתית 58.1% |
| 2022 | 98.7%▲0.7 | 0.7%▼0.5 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 67.3% | 2,939 | הציונות הדתית 56.3% |
| 2026 | 97.1%▼1.6 | 1.3%▲0.6 | 0.1%▲0.1 | 0.5%▲0.5 | 68.0% | 3,188 | עוצמה יהודית 55.0% |
מפקד 2022
| כפר חב"ד | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 6,380 | 9,601,720 | 859083 | 173 מתוך 1,16299 מתוך 1,02739 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 6,650 | – | 888988 | 143 מתוך 1,162111 מתוך 1,02729 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חרדי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 18 | 30 | 770 | 1,064 מתוך 1,162944 מתוך 1,027225 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 7.5% | 12.4% | 282112 | 819 מתוך 1,151790 מתוך 1,016200 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 19.4% | 25.8% | 231514 | 889 מתוך 1,159866 מתוך 1,027196 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 26.1% | 25.3% | 757681 | 248 מתוך 1,012243 מתוך 1,00341 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 94,900 | 104,300 | 21137 | 914 מתוך 1,160897 מתוך 1,027212 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 97.3% | 69.8% | 27 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- צפרייה 1.5 ק״מ · אחיעזר 2.1 ק״מ · בית דגן 2.2 ק״מ · יגל 2.7 ק״מ · משמר השבעה 3.3 ק״מ