צפרייה
סמל למ״ס 594 · יהודי · מושב דתי · מחוז המרכז · מועצה אזורית שדות דן · אוכלוסייה 1,080 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 78.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.2 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | צפרייה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 31.6% | 5.1% | 898895 | 128 מתוך 1,192127 מתוך 1,03812 מתוך 233 |
| הליכוד | 18.6% | 20.5% | 666166 | 406 מתוך 1,192399 מתוך 1,03880 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 12.6% | 5.7% | 848192 | 190 מתוך 1,192189 מתוך 1,03818 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 9.5% | 1.7% | 969598 | 47 מתוך 1,19246 מתוך 1,0386 מתוך 233 |
| ביחד | 8.3% | 9.3% | 433520 | 678 מתוך 1,192676 מתוך 1,038186 מתוך 233 |
| ישר! | 5.6% | 16.1% | 261812 | 882 מתוך 1,192848 מתוך 1,038205 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.4% | 2.7% | 878591 | 139 מתוך 1,192139 מתוך 1,03820 מתוך 233 |
| ש״ס | 5.2% | 5.3% | 878588 | 159 מתוך 1,192156 מתוך 1,03828 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 1.2% | 5.9% | 251712 | 887 מתוך 1,192851 מתוך 1,038206 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.8% | 5.5% | 878686 | 135 מתוך 1,192131 מתוך 1,03830 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 0.8% | 6.4% | 19198 | 941 מתוך 1,192828 מתוך 1,038213 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606772 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03851 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 78.3% | 44.0% | 807790 | 236 מתוך 1,192235 מתוך 1,03824 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 15.9% | 37.8% | 282112 | 860 מתוך 1,192821 מתוך 1,038205 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 5.4% | 2.8% | 878591 | 144 מתוך 1,192143 מתוך 1,03821 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 84.1% | 78.0% | 919288 | 107 מתוך 1,19278 מתוך 1,03829 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 516 | 5,690,682 | 495432 | 610 מתוך 1,192476 מתוך 1,038158 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 80.3% | 13.1% | 0.0% | 6.6% | 81.1% | 259 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 53.7% |
| 2009 | 90.4%▲10.1 | 7.1%▼6.0 | 0.0%±0.0 | 0.4%▼6.2 | 82.3% | 281 | הבית היהודי 29.5% |
| 2013 | 86.6%▼3.8 | 9.9%▲2.7 | 0.0%±0.0 | 3.0%▲2.7 | 84.5% | 365 | הבית היהודי 57.8% |
| 2015 | 85.2%▼1.4 | 8.7%▼1.2 | 0.0%±0.0 | 6.1%▲3.1 | 89.0% | 392 | הבית היהודי 47.2% |
| אפר׳ 2019 | 83.3%▼1.9 | 6.4%▼2.3 | 0.0%±0.0 | 10.1%▲4.0 | 85.4% | 436 | איחוד מפלגות הימין 28.0% |
| ספט׳ 2019 | 85.5%▲2.3 | 8.2%▲1.8 | 0.0%±0.0 | 6.3%▼3.8 | 80.7% | 415 | ימינה 51.3% |
| 2020 | 91.2%▲5.7 | 8.8%▲0.6 | 0.0%±0.0 | – | 80.8% | 409 | ימינה 47.7% |
| 2021 | 83.2%▼8.0 | 15.9%▲7.1 | 0.0%±0.0 | – | 80.4% | 435 | ימינה 36.1% |
| 2022 | 82.5%▼0.8 | 16.2%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 79.4% | 439 | הציונות הדתית 42.1% |
| 2026 | 78.3%▼4.2 | 15.9%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 5.4%▲5.4 | 84.1% | 516 | הציונות הדתית וזהות 31.6% |
מפקד 2022
| צפרייה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,080 | 9,601,720 | 586548 | 472 מתוך 1,162352 מתוך 1,027116 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,957 | – | 262929 | 858 מתוך 1,162725 מתוך 1,027162 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 21 | 30 | 12124 | 1,006 מתוך 1,162891 מתוך 1,027219 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 6.7% | 12.4% | 24199 | 866 מתוך 1,151822 מתוך 1,016207 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 54.5% | 25.8% | 979798 | 36 מתוך 1,15935 מתוך 1,0276 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 27.6% | 25.3% | 787985 | 218 מתוך 1,012213 מתוך 1,00334 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 128,100 | 104,300 | 615736 | 449 מתוך 1,160446 מתוך 1,027146 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 78.0% | 69.8% | 601 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כפר חב"ד 1.5 ק״מ · חמ"ד 2.4 ק״מ · בית דגן 2.5 ק״מ · אחיעזר 2.7 ק״מ · יגל 2.7 ק״מ