חולון
סמל למ״ס 6600 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז תל אביב · אוכלוסייה 192,660 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 52.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | חולון | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 32.7% | 20.5% | 827975 | 216 מתוך 1,192214 מתוך 1,0384 מתוך 13 |
| ישר! | 20.7% | 16.1% | 474025 | 635 מתוך 1,192620 מתוך 1,03810 מתוך 13 |
| ביחד | 11.0% | 9.3% | 514433 | 580 מתוך 1,192578 מתוך 1,0389 מתוך 13 |
| ישראל ביתנו | 7.7% | 5.9% | 929392 | 95 מתוך 1,19272 מתוך 1,0382 מתוך 13 |
| ש״ס | 7.1% | 5.3% | 919075 | 101 מתוך 1,192100 מתוך 1,0384 מתוך 13 |
| עוצמה יהודית | 6.9% | 5.7% | 676283 | 392 מתוך 1,192389 מתוך 1,0383 מתוך 13 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 2.7% | 726892 | 314 מתוך 1,192314 מתוך 1,0382 מתוך 13 |
| הדמוקרטים | 3.8% | 6.4% | 433833 | 677 מתוך 1,192638 מתוך 1,0389 מתוך 13 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.0% | 5.1% | 474075 | 610 מתוך 1,192606 מתוך 1,0383 מתוך 13 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 453858 | 615 מתוך 1,192609 מתוך 1,0385 מתוך 13 |
| יהדות התורה | 0.7% | 5.5% | 868475 | 155 מתוך 1,192151 מתוך 1,0384 מתוך 13 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485617 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,03810 מתוך 13 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485517 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,0387 מתוך 13 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606775 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,0383 מתוך 13 |
| גוש ביבי | 52.0% | 44.0% | 656075 | 420 מתוך 1,192416 מתוך 1,0384 מתוך 13 |
| גוש השינוי | 43.2% | 37.8% | 464125 | 639 מתוך 1,192618 מתוך 1,03810 מתוך 13 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404617 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,03811 מתוך 13 |
| לא התחייבו לגוש | 4.2% | 2.8% | 737092 | 299 מתוך 1,192298 מתוך 1,0382 מתוך 13 |
| אחוז הצבעה | 69.0% | 78.0% | 10917 | 1,072 מתוך 1,192945 מתוך 1,03811 מתוך 13 |
| קולות כשרים | 111,064 | 5,690,682 | 9910092 | 9 מתוך 1,1926 מתוך 1,0382 מתוך 13 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 38.0% | 45.9% | 0.1% | 14.5% | 57.2% | 81,857 | קדימה 29.0% |
| 2009 | 54.4%▲16.3 | 42.5%▼3.4 | 0.2%▲0.1 | 0.4%▼14.1 | 59.2% | 86,962 | קדימה 29.9% |
| 2013 | 49.7%▼4.6 | 44.7%▲2.2 | 0.2%▼0.1 | 2.8%▲2.4 | 61.4% | 93,248 | הליכוד ביתנו 30.8% |
| 2015 | 51.8%▲2.1 | 34.8%▼10.0 | 0.1%▼0.1 | 13.1%▲10.3 | 66.7% | 102,064 | הליכוד 31.2% |
| אפר׳ 2019 | 59.4%▲7.6 | 34.6%▼0.2 | 0.1%±0.0 | 5.3%▼7.8 | 64.4% | 100,920 | הליכוד 37.5% |
| ספט׳ 2019 | 52.7%▼6.7 | 38.1%▲3.5 | 0.1%±0.0 | 8.7%▲3.4 | 63.9% | 100,746 | הליכוד 37.0% |
| 2020 | 56.9%▲4.1 | 42.5%▲4.5 | 0.2%▲0.1 | – | 63.9% | 101,066 | הליכוד 42.5% |
| 2021 | 53.3%▼3.5 | 44.8%▲2.2 | 0.1%▼0.1 | – | 61.0% | 96,703 | הליכוד 34.7% |
| 2022 | 56.9%▲3.6 | 41.3%▼3.5 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 64.1% | 101,811 | הליכוד 34.7% |
| 2026 | 52.0%▼4.9 | 43.2%▲2.0 | 0.2%±0.0 | 4.2%▲4.2 | 69.0% | 111,064 | הליכוד 32.7% |
מפקד 2022
| חולון | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 192,660 | 9,601,720 | 999983 | 10 מתוך 1,1627 מתוך 1,0273 מתוך 13 |
| תושבים לקמ״ר | 14,145 | – | 999975 | 17 מתוך 1,16215 מתוך 1,0274 מתוך 13 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 38 | 30 | 888758 | 104 מתוך 1,162103 מתוך 1,0274 מתוך 13 |
| בני 65 ומעלה | 19.1% | 12.4% | 919067 | 100 מתוך 1,15199 מתוך 1,0165 מתוך 13 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 21.5% | 25.8% | 282033 | 835 מתוך 1,159824 מתוך 1,0279 מתוך 13 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 17.8% | 25.3% | 525233 | 481 מתוך 1,012474 מתוך 1,0039 מתוך 13 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 109,900 | 104,300 | 393125 | 713 מתוך 1,160707 מתוך 1,02710 מתוך 13 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 73.9% | 69.8% | 758 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- שכונות (25)
- אגרובנק · אזור תעשיה ב · ג'סי כהן · גבעת תל גבורים · גרין · השומרונים · חולון הירוקה · מפדה אזרחי · נאות יהודית · נאות רחל · נאות שושנים · נווה פנחס · נווה רמז · קריית עבודה · קרית בן גוריון · קרית יצחק רבין · קרית פנחס אילון · קרית שרת · רסקו א' · רסקו ב' · רסקו ג · שיכון אגרובנק · שיכון עממי · שכונת עם · תל גיבורים
- אזורים סטטיסטיים (55)
- 211 קרית שרת
- 212 קרית שרת
- 213 קרית שרת
- 214 קרית שרת
- 215 קרית שרת
- 216 קרית שרת
- 221 רסקו ב'
- 222 רסקו ב
- 223 נאות יהודית
- 224 נווה פנחס
- 225 השומרונים / נאות יהודית
- 311 מפדה אזרחי
- 312 רסקו ג
- 313 רסקו א'
- 314 רסקו א'
- 321 שיכון אגרובנק
- 322 אגרובנק
- 323 שיכון עממי
- 324 שיכון עממי
- 331 קריית עבודה
- 332 קריית עבודה
- 333 קריית עבודה
- 334 קרית עבודה
- 335 קריית עבודה
- 411 ח 501
- 412 נאות שושנים
- 413 נאות שושנים
- 421 קרית פנחס אילון
- 422 קרית פנחס אילון
- 431 קרית פנחס אילון
- 432 נווה רמז
- 512 ג'סי כהן
- 513 קרית מיכה
- 514 ג'סי כהן
- 521 נווה רמז
- 522 נווה רמז
- 523 נווה רמז
- 611 נאות רחל
- 612 נאות רחל / אקדמאים
- 613 נאות רחל
- 614 נאות רחל
- 615 נאות רחל
- 621 תל גיבורים
- 622 חולון הירוקה / תל גבורים
- 623 גבעת תל גבורים
- 631 שכונת עם
- 632 שכונת עם
- 633 גרין
- 711 קרית יצחק רבין
- 712 קרית יצחק רבין
- 721 קרית בן גוריון
- 722 קרית בן גוריון
- 723 קרית בן גוריון
- 724 קרית בן גוריון
- 725 קרית בן גוריון
- היישובים הקרובים
- מקווה ישראל 1.4 ק״מ · בת ים 2.8 ק״מ · אזור 2.8 ק״מ · משמר השבעה 4.3 ק״מ · גנות 4.7 ק״מ