קריית עבודה
שכונה בחולון · 5 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 14,530 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 48.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קריית עבודה | חולון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 32.1% | 32.7% | 20.5% |
| ישר! | 23.9% | 20.7% | 16.1% |
| ביחד | 11.8% | 11.0% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 7.6% | 7.7% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 6.6% | 6.9% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 4.7% | 3.8% | 6.4% |
| ש״ס | 4.1% | 7.1% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 4.1% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.1% | 3.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.7% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 47.6% | 52.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 48.0% | 43.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 69.3% | 69.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 9,838 | 111,064 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 32.3% | 49.5% | 0.1% | 15.9% | 57.9% | 6,371 | קדימה 30.0% |
| 2009 | 47.5%▲15.2 | 48.3%▼1.2 | 0.2%▲0.1 | 0.6%▼15.3 | 60.2% | 6,889 | קדימה 31.2% |
| 2013 | 44.6%▼3.0 | 50.1%▲1.8 | 0.2%▼0.1 | 2.4%▲1.8 | 60.4% | 6,988 | הליכוד ביתנו 30.1% |
| 2015 | 46.2%▲1.6 | 41.6%▼8.5 | 0.2%±0.0 | 11.8%▲9.4 | 65.6% | 7,453 | הליכוד 29.0% |
| אפר׳ 2019 | 53.7%▲7.5 | 40.6%▼1.0 | 0.0%▼0.2 | 5.0%▼6.8 | 64.4% | 8,236 | הליכוד 36.1% |
| ספט׳ 2019 | 47.3%▼6.4 | 43.6%▲3.0 | 0.1%▲0.1 | 8.5%▲3.6 | 63.8% | 8,316 | הליכוד 35.3% |
| 2020 | 50.6%▲3.2 | 48.8%▲5.2 | 0.2%▲0.1 | – | 63.6% | 8,441 | הליכוד 40.2% |
| 2021 | 48.6%▼2.0 | 49.4%▲0.6 | 0.1%▼0.1 | – | 58.4% | 7,816 | הליכוד 33.8% |
| 2022 | 52.0%▲3.4 | 46.3%▼3.1 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 62.0% | 8,372 | הליכוד 34.1% |
| 2026 | 47.6%▼4.4 | 48.0%▲1.7 | 0.1%±0.0 | 3.8%▲3.8 | 69.3% | 9,838 | הליכוד 32.1% |
אזורים סטטיסטיים (5)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 331 | חילוני | 3,010 | 3,673 | 45.2% | 50.6% | 0.0% |
| 332 | חילוני | 2,340 | הערכה (אזור 333) | 53.1% | 42.4% | 0.2% |
| 333 | חילוני | 2,600 | 2,588 | 53.1% | 42.4% | 0.2% |
| 334 | חילוני | 2,190 | 342 | 31.9% | 65.5% | 0.0% |
| 335 | חילוני | 4,390 | 3,235 | 47.6% | 47.7% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.