רסקו א'
שכונה בחולון · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 6,440 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 53.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רסקו א' | חולון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 26.6% | 32.7% | 20.5% |
| ישר! | 24.6% | 20.7% | 16.1% |
| ביחד | 13.2% | 11.0% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 9.2% | 7.7% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 6.1% | 3.8% | 6.4% |
| עוצמה יהודית | 6.0% | 6.9% | 5.7% |
| ש״ס | 4.2% | 7.1% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 4.1% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.8% | 3.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.7% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 41.8% | 52.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 53.2% | 43.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.1% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 61.8% | 69.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,448 | 111,064 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 34.0% | 48.9% | 0.1% | 15.3% | 56.3% | 4,103 | קדימה 29.2% |
| 2009 | 48.9%▲14.9 | 48.0%▼0.9 | 0.3%▲0.2 | 0.3%▼15.0 | 57.8% | 4,155 | קדימה 31.7% |
| 2013 | 43.0%▼5.9 | 50.9%▲2.8 | 0.2%▼0.1 | 2.9%▲2.6 | 58.6% | 4,204 | הליכוד ביתנו 28.3% |
| 2015 | 45.2%▲2.3 | 42.2%▼8.6 | 0.2%▼0.1 | 12.1%▲9.2 | 62.1% | 4,427 | הליכוד 26.7% |
| אפר׳ 2019 | 52.2%▲7.0 | 41.2%▼1.0 | 0.1%±0.0 | 5.8%▼6.3 | 59.8% | 4,280 | כחול לבן 33.6% |
| ספט׳ 2019 | 44.0%▼8.2 | 45.6%▲4.4 | 0.2%▲0.1 | 9.8%▲3.9 | 58.5% | 4,171 | כחול לבן 35.0% |
| 2020 | 46.7%▲2.7 | 52.5%▲6.8 | 0.3%▲0.2 | – | 58.0% | 4,127 | כחול לבן 37.4% |
| 2021 | 43.0%▼3.7 | 54.8%▲2.4 | 0.2%▼0.2 | – | 55.9% | 3,939 | הליכוד 28.9% |
| 2022 | 47.2%▲4.3 | 50.6%▼4.2 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 57.3% | 4,092 | הליכוד 30.4% |
| 2026 | 41.8%▼5.4 | 53.2%▲2.5 | 0.2%±0.0 | 4.1%▲4.1 | 61.8% | 4,448 | הליכוד 26.6% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 313 | חילוני | 3,420 | 1,822 | 44.1% | 51.2% | 0.2% |
| 314 | חילוני | 3,020 | 2,626 | 40.1% | 54.5% | 0.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.