שכונת עם
שכונה בחולון · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,420 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 54.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכונת עם | חולון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 33.0% | 32.7% | 20.5% |
| ישר! | 18.4% | 20.7% | 16.1% |
| ביחד | 10.3% | 11.0% | 9.3% |
| ש״ס | 9.1% | 7.1% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 8.1% | 7.7% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 7.6% | 6.9% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.4% | 4.1% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 3.9% | 3.8% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.7% | 3.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.6% | 0.7% | 5.5% |
| רע״ם | 0.2% | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 54.1% | 52.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 40.7% | 43.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.5% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 61.0% | 69.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,882 | 111,064 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 43.5% | 40.6% | 0.1% | 14.9% | 53.6% | 5,460 | קדימה 26.3% |
| 2009 | 59.2%▲15.7 | 38.0%▼2.6 | 0.2%▲0.2 | 0.3%▼14.7 | 53.5% | 5,404 | הליכוד 28.6% |
| 2013 | 54.2%▼5.0 | 39.8%▲1.8 | 0.2%▼0.1 | 3.3%▲3.0 | 53.5% | 5,320 | הליכוד ביתנו 32.0% |
| 2015 | 55.4%▲1.3 | 30.7%▼9.1 | 0.1%▼0.1 | 13.6%▲10.3 | 60.5% | 6,036 | הליכוד 31.1% |
| אפר׳ 2019 | 61.9%▲6.5 | 31.5%▲0.8 | 0.2%▲0.1 | 5.7%▼7.9 | 57.1% | 5,651 | הליכוד 37.8% |
| ספט׳ 2019 | 54.6%▼7.3 | 34.3%▲2.8 | 0.1%±0.0 | 10.5%▲4.8 | 57.2% | 5,682 | הליכוד 37.7% |
| 2020 | 58.3%▲3.7 | 41.1%▲6.8 | 0.2%▲0.1 | – | 56.2% | 5,542 | הליכוד 42.5% |
| 2021 | 55.8%▼2.5 | 42.2%▲1.1 | 0.1%±0.0 | – | 53.4% | 5,237 | הליכוד 35.8% |
| 2022 | 60.1%▲4.3 | 37.9%▼4.3 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 56.1% | 5,459 | הליכוד 35.9% |
| 2026 | 54.1%▼6.0 | 40.7%▲2.8 | 0.3%▲0.2 | 4.5%▲4.5 | 61.0% | 5,882 | הליכוד 33.0% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 631 | חילוני | 3,410 | הערכה (אזור 632) | 54.1% | 40.7% | 0.3% |
| 632 | חילוני | 4,010 | 5,882 | 54.1% | 40.7% | 0.3% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.