רסקו ג
שכונה בחולון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,690 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 56.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רסקו ג | חולון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 27.5% | 20.7% | 16.1% |
| הליכוד | 24.5% | 32.7% | 20.5% |
| ביחד | 15.9% | 11.0% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 6.9% | 3.8% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 6.5% | 7.7% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 5.8% | 6.9% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 4.1% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.6% | 3.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.5% | 1.7% |
| ש״ס | 1.7% | 7.1% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.5% | 0.7% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 38.0% | 52.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 56.9% | 43.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.5% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 68.0% | 69.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,544 | 111,064 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 28.3% | 54.7% | 0.0% | 15.8% | 64.2% | 1,429 | קדימה 32.3% |
| 2009 | 43.4%▲15.1 | 53.3%▼1.4 | 0.2%▲0.2 | 0.6%▼15.2 | 66.0% | 1,451 | קדימה 34.3% |
| 2013 | 38.2%▼5.2 | 56.0%▲2.8 | 0.0%▼0.2 | 3.0%▲2.4 | 66.7% | 1,444 | הליכוד ביתנו 29.0% |
| 2015 | 38.2%▼0.1 | 48.6%▼7.4 | 0.1%▲0.1 | 12.7%▲9.7 | 69.5% | 1,517 | המחנה הציוני 29.1% |
| אפר׳ 2019 | 45.2%▲7.0 | 47.8%▼0.8 | 0.1%▲0.1 | 5.9%▼6.8 | 67.1% | 1,496 | כחול לבן 38.2% |
| ספט׳ 2019 | 39.5%▼5.7 | 53.3%▲5.6 | 0.0%▼0.1 | 6.9%▲1.0 | 65.5% | 1,449 | כחול לבן 39.9% |
| 2020 | 43.2%▲3.7 | 56.2%▲2.8 | 0.3%▲0.3 | – | 64.6% | 1,455 | כחול לבן 42.8% |
| 2021 | 41.1%▼2.0 | 56.9%▲0.7 | 0.0%▼0.3 | – | 63.3% | 1,429 | הליכוד 27.6% |
| 2022 | 42.6%▲1.4 | 55.2%▼1.6 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 64.9% | 1,486 | הליכוד 27.3% |
| 2026 | 38.0%▼4.6 | 56.9%▲1.6 | 0.1%▲0.1 | 4.5%▲4.5 | 68.0% | 1,544 | ישר! 27.5% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 312 | חילוני | 2,690 | 1,544 | 38.0% | 56.9% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.