נאות רחל
שכונה בחולון · 5 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 16,190 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 55.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נאות רחל | חולון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 34.5% | 32.7% | 20.5% |
| ישר! | 18.6% | 20.7% | 16.1% |
| ש״ס | 9.6% | 7.1% | 5.3% |
| ביחד | 9.1% | 11.0% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 8.9% | 7.7% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 6.4% | 6.9% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 4.1% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 3.2% | 3.8% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.8% | 3.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.5% | 0.7% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 55.1% | 52.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 39.8% | 43.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.4% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 63.4% | 69.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 11,137 | 111,064 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 41.0% | 43.2% | 0.2% | 14.2% | 54.2% | 10,169 | קדימה 27.8% |
| 2009 | 58.4%▲17.4 | 38.5%▼4.7 | 0.2%±0.0 | 0.4%▼13.8 | 56.0% | 10,346 | הליכוד 28.5% |
| 2013 | 54.1%▼4.3 | 40.7%▲2.2 | 0.1%±0.0 | 2.8%▲2.4 | 56.6% | 10,317 | הליכוד ביתנו 32.5% |
| 2015 | 55.5%▲1.4 | 30.7%▼9.9 | 0.1%±0.0 | 13.4%▲10.6 | 62.0% | 11,181 | הליכוד 32.5% |
| אפר׳ 2019 | 64.1%▲8.5 | 30.4%▼0.4 | 0.1%±0.0 | 4.7%▼8.6 | 58.5% | 10,390 | הליכוד 38.8% |
| ספט׳ 2019 | 55.5%▼8.6 | 33.9%▲3.5 | 0.1%±0.0 | 10.1%▲5.3 | 58.2% | 10,335 | הליכוד 37.7% |
| 2020 | 59.5%▲4.0 | 39.9%▲6.0 | 0.2%▲0.1 | – | 58.7% | 10,445 | הליכוד 42.8% |
| 2021 | 56.5%▼3.0 | 41.3%▲1.4 | 0.1%▼0.1 | – | 56.1% | 9,950 | הליכוד 35.6% |
| 2022 | 60.3%▲3.8 | 37.8%▼3.4 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 59.4% | 10,479 | הליכוד 35.8% |
| 2026 | 55.1%▼5.1 | 39.8%▲2.0 | 0.2%±0.0 | 4.4%▲4.4 | 63.4% | 11,137 | הליכוד 34.5% |
אזורים סטטיסטיים (5)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 611 | חילוני | 3,830 | 5,114 | 54.7% | 40.0% | 0.2% |
| 612 | חילוני | 2,340 | 4,155 | 53.8% | 41.3% | 0.2% |
| 613 | חילוני | 2,630 | הערכה (אזור 614) | 59.3% | 36.1% | 0.2% |
| 614 | חילוני | 4,610 | 1,868 | 59.3% | 36.1% | 0.2% |
| 615 | חילוני | 2,780 | הערכה (אזור 621) | 75.2% | 21.6% | 0.3% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.