שיכון עממי
שכונה בחולון · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 6,770 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 58.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שיכון עממי | חולון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 25.5% | 20.7% | 16.1% |
| הליכוד | 24.0% | 32.7% | 20.5% |
| ביחד | 15.5% | 11.0% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 9.0% | 7.7% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 8.2% | 3.8% | 6.4% |
| עוצמה יהודית | 4.7% | 6.9% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 4.1% | 2.7% |
| ש״ס | 3.6% | 7.1% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.1% | 3.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.7% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 37.5% | 52.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 58.2% | 43.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 65.0% | 69.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,770 | 111,064 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 36.2% | 47.1% | 0.1% | 15.4% | 57.4% | 1,491 | קדימה 28.4% |
| 2009 | 44.2%▲8.1 | 51.6%▲4.5 | 0.3%▲0.3 | 0.7%▼14.8 | 61.0% | 2,717 | קדימה 34.0% |
| 2013 | 40.0%▼4.2 | 52.0%▲0.4 | 0.2%▼0.1 | 2.6%▲1.9 | 60.5% | 2,681 | הליכוד ביתנו 27.0% |
| 2015 | 39.7%▼0.3 | 49.3%▼2.7 | 0.1%▼0.1 | 10.6%▲8.0 | 63.9% | 2,799 | המחנה הציוני 29.6% |
| אפר׳ 2019 | 44.8%▲5.1 | 48.8%▼0.5 | 0.1%±0.0 | 5.6%▼5.0 | 61.6% | 2,701 | כחול לבן 38.3% |
| ספט׳ 2019 | 37.2%▼7.6 | 53.1%▲4.3 | 0.2%▲0.1 | 9.0%▲3.4 | 62.0% | 2,823 | כחול לבן 41.3% |
| 2020 | 40.2%▲2.9 | 58.9%▲5.8 | 0.5%▲0.3 | – | 62.0% | 2,860 | כחול לבן 43.9% |
| 2021 | 36.4%▼3.8 | 61.5%▲2.6 | 0.0%▼0.4 | – | 61.2% | 2,895 | יש עתיד 23.8% |
| 2022 | 40.4%▲4.1 | 56.9%▼4.6 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 61.5% | 2,586 | יש עתיד 30.0% |
| 2026 | 37.5%▼2.9 | 58.2%▲1.3 | 0.3%▲0.1 | 3.7%▲3.7 | 65.0% | 2,770 | ישר! 25.5% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 323 | חילוני | 3,720 | 2,770 | 37.5% | 58.2% | 0.3% |
| 324 | חילוני | 3,050 | הערכה (אזור 323) | 37.5% | 58.2% | 0.3% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.