נאות שושנים
שכונה בחולון · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,200 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 54.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נאות שושנים | חולון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 26.4% | 32.7% | 20.5% |
| ישר! | 26.4% | 20.7% | 16.1% |
| ביחד | 13.9% | 11.0% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 7.9% | 7.7% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 5.9% | 3.8% | 6.4% |
| עוצמה יהודית | 4.8% | 6.9% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.7% | 4.1% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.1% | 3.0% | 5.1% |
| ש״ס | 3.5% | 7.1% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.7% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 40.6% | 52.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 54.1% | 43.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.7% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.4% | 69.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,682 | 111,064 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 48.6% | 44.7% | 0.0% | 5.8% | 69.8% | 2,505 | כחול לבן 37.3% |
| ספט׳ 2019 | 45.5%▼3.1 | 46.8%▲2.1 | 0.1%▲0.1 | 7.2%▲1.4 | 67.8% | 2,437 | כחול לבן 37.0% |
| 2020 | 47.1%▲1.7 | 52.3%▲5.5 | 0.0%▼0.1 | – | 67.9% | 2,436 | כחול לבן 40.8% |
| 2021 | 44.5%▼2.6 | 53.8%▲1.5 | 0.0%±0.0 | – | 66.0% | 2,361 | הליכוד 29.7% |
| 2022 | 46.1%▲1.6 | 51.9%▼1.9 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 68.4% | 2,405 | הליכוד 30.0% |
| 2026 | 40.6%▼5.5 | 54.1%▲2.2 | 0.2%▲0.1 | 4.7%▲4.7 | 72.4% | 2,682 | הליכוד 26.4% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 412 | חילוני | 3,340 | 2,682 | 40.6% | 54.1% | 0.2% |
| 413 | חילוני | 3,860 | הערכה (אזור 412) | 40.6% | 54.1% | 0.2% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.