קרית בן גוריון
שכונה בחולון · 5 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 15,230 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 48.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרית בן גוריון | חולון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 32.1% | 32.7% | 20.5% |
| ישר! | 24.6% | 20.7% | 16.1% |
| ביחד | 12.0% | 11.0% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 7.9% | 7.7% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 6.2% | 6.9% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.0% | 4.1% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 3.5% | 3.8% | 6.4% |
| ש״ס | 3.3% | 7.1% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.7% | 3.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.7% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 46.4% | 52.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 48.1% | 43.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 5.1% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.0% | 69.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 9,143 | 111,064 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 26.4% | 57.3% | 0.1% | 14.7% | 63.9% | 8,083 | קדימה 37.4% |
| 2009 | 46.9%▲20.5 | 50.5%▼6.7 | 0.2%▲0.1 | 0.4%▼14.4 | 66.6% | 8,714 | קדימה 37.3% |
| 2013 | 41.3%▼5.5 | 53.5%▲2.9 | 0.2%▼0.1 | 2.8%▲2.4 | 70.2% | 9,240 | הליכוד ביתנו 27.8% |
| 2015 | 43.9%▲2.6 | 40.5%▼13.0 | 0.1%▼0.1 | 15.4%▲12.6 | 75.0% | 9,855 | הליכוד 28.8% |
| אפר׳ 2019 | 53.9%▲9.9 | 39.4%▼1.1 | 0.1%±0.0 | 6.1%▼9.3 | 73.2% | 9,286 | הליכוד 36.1% |
| ספט׳ 2019 | 46.7%▼7.1 | 45.1%▲5.6 | 0.1%±0.0 | 7.8%▲1.7 | 72.4% | 9,148 | כחול לבן 36.8% |
| 2020 | 52.2%▲5.5 | 47.3%▲2.3 | 0.1%±0.0 | – | 72.1% | 9,060 | הליכוד 42.1% |
| 2021 | 48.6%▼3.6 | 49.9%▲2.5 | 0.1%±0.0 | – | 69.6% | 8,684 | הליכוד 34.4% |
| 2022 | 51.3%▲2.8 | 46.7%▼3.2 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 71.1% | 8,716 | הליכוד 34.6% |
| 2026 | 46.4%▼4.9 | 48.1%▲1.4 | 0.1%±0.0 | 5.1%▲5.1 | 77.0% | 9,143 | הליכוד 32.1% |
אזורים סטטיסטיים (5)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 721 | חילוני | 2,950 | הערכה (אזור 723) | 45.3% | 48.8% | 0.1% |
| 722 | חילוני | 4,090 | 2,872 | 49.0% | 46.7% | 0.1% |
| 723 | חילוני | 2,810 | 6,271 | 45.3% | 48.8% | 0.1% |
| 724 | חילוני | 3,100 | הערכה (אזור 723) | 45.3% | 48.8% | 0.1% |
| 725 | חילוני | 2,280 | הערכה (אזור 723) | 45.3% | 48.8% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.