נחל-בקע
שכונה בבאר שבע · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 2,130 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 57.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נחל-בקע | באר שבע | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 40.6% | 39.2% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 21.0% | 9.4% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 11.4% | 11.6% | 5.7% |
| ביחד | 7.2% | 7.3% | 9.3% |
| ישר! | 6.4% | 12.7% | 16.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 3.4% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.1% | 4.1% | 5.1% |
| רע״ם | 1.2% | 0.9% | 5.9% |
| ש״ס | 1.1% | 5.0% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.8% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 1.0% | 2.5% | 6.4% |
| הרשימה המשותפת | 0.9% | 0.7% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.4% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 57.6% | 62.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 35.6% | 31.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 2.1% | 1.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.0% | 3.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 60.9% | 66.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,137 | 113,940 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 67.5% | 25.2% | 0.2% | 2.6% | 51.9% | 991 | ישראל ביתנו 53.2% |
| 2009 | 86.0%▲18.5 | 11.1%▼14.1 | 0.4%▲0.2 | 0.3%▼2.4 | 55.2% | 1,117 | ישראל ביתנו 63.2% |
| 2013 | 74.1%▼11.9 | 15.3%▲4.2 | 0.3%▼0.1 | 2.2%▲2.0 | 51.1% | 1,024 | הליכוד ביתנו 60.7% |
| 2015 | 83.4%▲9.2 | 8.6%▼6.7 | 0.3%±0.0 | 7.2%▲4.9 | 58.1% | 1,172 | ישראל ביתנו 38.1% |
| אפר׳ 2019 | 78.1%▼5.2 | 10.8%▲2.2 | 0.4%▲0.1 | 9.0%▲1.8 | 54.7% | 1,125 | הליכוד 43.6% |
| ספט׳ 2019 | 53.2%▼24.9 | 12.3%▲1.4 | 0.7%▲0.4 | 33.1%▲24.1 | 54.1% | 1,101 | הליכוד 46.6% |
| 2020 | 57.8%▲4.6 | 40.5%▲28.2 | 0.8%▲0.1 | – | 56.4% | 1,156 | הליכוד 52.3% |
| 2021 | 56.3%▼1.5 | 40.6%▲0.1 | 0.9%▲0.1 | – | 52.2% | 1,052 | הליכוד 43.9% |
| 2022 | 62.8%▲6.5 | 34.9%▼5.7 | 0.8%±0.0 | 0.0% | 54.1% | 1,061 | הליכוד 46.0% |
| 2026 | 57.6%▼5.2 | 35.6%▲0.7 | 2.1%▲1.3 | 4.0%▲4.0 | 60.9% | 1,137 | הליכוד 40.6% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 614 | חילוני | 2,130 | 1,137 | 57.6% | 35.6% | 2.1% |
| 615 | חילוני | 2,130 | הערכה (אזור 613) | 63.0% | 31.2% | 1.4% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.